InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Pobyt v lázních Velichovky

Pobyt v lázních Velichovky

20. duben 2013

Kam letos vyrazit na dovolenou? Nechce-li se vám k moři jako každý rok, neboť vás už nudí stovky turistů a plné pláže, pak zkuste něco jiného. Skvělou volbou může být pobyt v lázních, a to například v malé obci Velichovky, která se nachází nedaleko Náchoda ve východních Čechách.

Obec Velichovky

Ptáte se, proč zvolit právě Velichovky? Odpovědí se dá najít hned několik. Velichovky jsou známy především jako lázeňská obec. Lázněmi je zdejší oblast již poměrně proslulá. Ročně sem jezdí mnoho hostů, kteří si zde chtějí dopřát klasický relax, zkrátka si chtějí odpočinout od běžného pracovního shonu.

Lázněmi Velichovky by se měli zabývat také ti z vás, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. Zdejší lázeňský areál je totiž věhlasný léčbou pohybového aparátu. Lidé, kteří mají problémy s klouby, svalstvem a podobnými potížemi, zde najdou ideální podmínky a prostředí.

Kouzlo Velichovek

Lázně Velichovky využívají k rehabilitaci svých klientů zdejší slatinu, která je velmi bohatá na železo a uhličitan vápenatý. Složení slatiny je opravdu jedinečné, pozitivní účinky na lidský organismus je neoddiskutovatelné.

Do Velichovek se samozřejmě můžete vydat nejen na léčebný pobyt, ale i na klasickou dovolenou. Zdejší kapacita ubytovacích zařízení je poměrně velká. V areálu lázní si užijete klidu, dopřejete si léčebných i wellness procedur. Napříč lázněmi se nachází několik zařízení, které poskytují vodoléčbu, rehabilitační cvičení či různé druhy koupelí.

Pobyt v lázních Velichovky je možné zajistit kdykoliv v roce. Jedná se o příjemné místo, kde si dopřejete nejen klid, ale uděláte i něco pro své zdraví. Velichovky se tak mohou stát místem, které dokonale nahradí pobyt u moře či v jiných lokalitách. Rozhodně zde budete spokojeni s ubytováním, službami i příjemným personálem, který zde pracuje.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Lázně Velichovky

Lázně Velichovky

Atmosféru Podkrkonoší mohou turisté jednoduše nasávat nedaleko Jaroměře ve východních Čechách, kde se nacházejí Lázně Velichovky. Právě sem se lidé jezdí léčit s různými neduhy anebo se jen tak rekreovat v dnešní velmi rychlé a hektické době. Základem většiny léčebných wellness procedur, které se v …

Ubytování v maďarských lázních Hajdúszoboszló

Ubytování v maďarských lázních Hajdúszoboszló

Zima sice neudeřila zrovna svými nejsilnějšími zbraněmi, nicméně i přesto si člověk rád zajede někam do tepla, kde mu bude poněkud příjemněji. Výbornou volbou mohou být lázně. Právě ty totiž dovedou svými léčivými prameny navodit skvělou atmosféru, které se člověk v žádném případě nechce vzdát. Výbo…


Chorvatsko Korčula a pobyt po samotáře

Chorvatsko Korčula a pobyt po samotáře

Mezi nejnavštěvovanější země Evropy se řadí hrdě bezesporu zejména Chorvatsko. Tuzemská letoviska v létě doslova praskají ve švech a lidé jezdí hlavně do těchto nejznámějších lokalit. Nalézt se ale dají v Chorvatsku i místa, jež nejsou takto masově okupována obrovskými počty turistů a lidé si tady n…

Skvělý pobyt v tureckém letovisku Side

Skvělý pobyt v tureckém letovisku Side

Prosluněné Turecko se stále řadí mezi země, které jsou u nás z pohledu trávení dovolené velmi oblíbené. Není se čemu divit, jelikož letoviska jsou čistá, nabízejí spousty nejrůznějších služeb a jejich součástí jsou většinou i zajímavé historické lokality. Výbornou volbou je letovisko Side, které je …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!