InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Ubytování v maďarských lázních Hajdúszoboszló

Ubytování v maďarských lázních Hajdúszoboszló

13. leden 2014

Zima sice neudeřila zrovna svými nejsilnějšími zbraněmi, nicméně i přesto si člověk rád zajede někam do tepla, kde mu bude poněkud příjemněji. Výbornou volbou mohou být lázně. Právě ty totiž dovedou svými léčivými prameny navodit skvělou atmosféru, které se člověk v žádném případě nechce vzdát. Výbornou volbou mohou být třeba maďarské lázně Hajdúszoboszló. Právě tady se dá strávit v hotelu Rudolf opravdu příjemný pobyt.

Reklama

Tříhvězdičkový hotel Rudolf se představuje

Krásný hotel Rudolf se nachází přímo v srdci malebného lázeňského městečka Hajdúszoboszló. Hotel disponuje vlastním wellness centrem a také výhodnou polohou, jelikož zdejší lázně jsou pouze 5 minut od něj. Pokoje na hotelu nabízejí vlastní koupelnu se sprchovým koutem či vanou a jsou vybaveny také barevným televizorem, fénem, minibarem a v neposlední řadě i trezorem. V hotelové tradiční maďarské restauraci si budete moci pochutnat na místních specialitách.

Wellness aktivity dle vašeho gusta

Užívání si lázeňské pohody vás jistě nemine, jelikož jenom hotelové wellness centrum nabídne celou řadu skvělých atrakcí. Jmenovat bychom mohli saunu, jacuzzi anebo různé druhy léčebných koupelí. Přímo v areálu hotelu jsou postaveny hned dva velké termální bazény. Voda o teplotách 32 a 36 stupňů Celsia prakticky mluví za své. Na svou last minute dovolenou třeba sem si stačí vzít jen župan a můžete si užívat příjemné atmosféry.

Tradiční lázně Hajdúszoboszló

Tradiční lázně Hajdúszoboszló se rozprostírají na ploše zhruba 30 hektarů a jsou složeny z mnoha částí, jež jsou vzájemně propojeny. Tradice lázní Hajdúszoboszló sahá dokonce až do roku 1927. Otevřeny jsou 365 dní v roce, takže vyrazit sem můžete kdykoliv. Horká voda a bublinkové koupele v chladném počasí vašemu tělu zcela jistě udělají dobře.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pobyt v lázních Velichovky

Pobyt v lázních Velichovky

Kam letos vyrazit na dovolenou? Nechce-li se vám k moři jako každý rok, neboť vás už nudí stovky turistů a plné pláže, pak zkuste něco jiného. Skvělou volbou může být pobyt v lázních, a to například v malé obci Velichovky, která se nachází nedaleko Náchoda ve východních Čechách.

Pohodový výběr ubytování na Lipně

Pohodový výběr ubytování na Lipně

Léto se rychle blíží a dovolenou je zcela jistě ideální řešit již v této době. Pokud neplánujete návštěvu moře, pak se můžete vydat třeba na Šumavu. Oblast okolo Lipenské přehrady patří mez jedny z nejkrásnějších u nás a určitě stojí zato využít ubytování právě někde v okolí Lipna. Sehnat ale kvalit…


Ubytování v Praze

Ubytování v Praze

Hlavní město České republiky, které leží přímo v jejím srdci, se pyšní hned několika architektonickými skvosty a památkami, které rozhodně nelze vynechat. Vždyť už jenom samotný Pražský Hrad, Karlův most anebo chrám sv. Víta mluví za své. Praha je centrem dění v české republice a poznávací zájezdy z…

Ubytování v Chorvatsku

Ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je poměrně častým cílem turistů z celé Evropy a mnohdy i z celého světa. Jedná se o velmi vyspělou balkánskou zemi, která nabízí jednak velmi příjemné koupání a jednak také zajímavá místa, ať už přírodního anebo historického rázu. Ubytování v Chorvatsku je poměrně pestré. Vybrat si mohou …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!