InDovolen�.cz - Pr�vodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kan�l
verze pro tisk
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

26. červenec 2010

Lázeňské pobyty se staly velmi moderními zejména díky tomu, že lidé v současné době poměrně hodně pracují a potřebují relaxovat jako sůl. Poměrně zajímavou volbou mezi lázeňskými městy jsou Teplice nad Bečvou. Tato malá obec ležící v krásném údolí Moravské brány nacházející v sousedství Hranic na Moravě disponuje léčivým zdrojem kyselky, která má alkalický zemitý charakter. Pokud chce člověk zažít velmi příjemné chvilky na léčebné dovolené s návštěvou třeba místních krasových jeskyní, pak má jedinečnou šanci!

Na které neduhy jsou tyto lázně nejlepší?

Teplice nad Bečvou disponují hned několika různými lázeňskými domy, v nichž lze nalézt prakticky všechny možné pomůcky pro relaxaci a regeneraci organismu. Základem lázeňských kúr je skvělé moderní kardiorehabilitační zařízení, díky kterým lze provádět léčbu klientů trpících kardiovaskulárními problémy. Zároveň je možno si v těchto lázních vyléčit problémy s pohybovým aparátem. Kardiovaskulární problémy se v Teplicích nad Bečvou léčí prostřednictvím různých léčebných programů a aktivního způsobu života. Všechny moderní léčebné postupy jsou v souladu s doporučeními České kardiologické společnosti, což potvrzuje opravdovou kvalitu a spolehlivost!

Ubytování třeba v sanatoriu Moravan…

Ubytovat se dá v Teplicích nad Bečvou hned v několika různých lázeňských domech. Není problém se také rozhodnout na posledních chvíli a zvolit tedy jakýsi tuzemský last minute pobyt. Velmi dobrou volbou je třeba moderně zařízené lázeňské sanatorium Moravan, které je ale hodně tradiční, jelikož pochází již z 20. let 20. století. Leží nad samotným údolím toku řeky Bečvy. V roce 1996 prošel tento lázeňský dům velkou rekonstrukcí, díky které dnes může nabízet komplexní moderní služby.

Relaxační služby pro klienty

V sanatoriu Moravana a přilehlých budovách je možno podstoupit léčbu na několika různých přístrojích. Možností je opravdu hodně. Jako příklad lze jmenovat třeba kyslíkové terapie a také využití biolamp. Zapomenout nelze ani na možnost inhalace a elektroléčbu. Klienti také mohou využít například parafinové zábaly a v neposlední řadě taktéž podvodní masáže. K dispozici jsou také moderní masáže lávovými kameny a thajské masáže. Na příslušných internetových stránkách je možno si vybrat ještě z dalších mnoha programů!

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pivní lázně

Pivní lázně

Pivní lázně jsou rájem pro všechny milovníky chmelového nápoje. Pokud znáte někoho, kdo zbožňuje pivo a chcete mu dopřát rozkoš v pivních lázních, tak se rozhodněte pro zážitkový dárek.

Lázně Bardejov

Lázně Bardejov

V blízkosti známého slovenského města Bardejov jsou situovány velmi známé lázně. Jejich poloha se vyznačuje tím, že lázně leží uprostřed krásných upravených parků, které jsou obklopeny hustými jehličnatými lesy. Lázně nabízejí veškeré možnosti procedur a rekreaci v krásném prostředí. Vybrat si mohou…


Pivní lázně jako skvělá alternativa

Pivní lázně jako skvělá alternativa

Když se řekne pivní lázně, tak si mnozí lidé představí přímo místo, které mohou milovat pouze skalní příznivci pěnivého moku. Popravdě řečeno, pivní lázně mohou být určeny prakticky pro každého. Většinou pobyt v takovýchto lázních zahrnuje různé zajímavé procedury, které mohou a nemusejí souviset př…

Lázně Luhačovice lákají i v zimním období

Lázně Luhačovice lákají i v zimním období

Zima je pro mnohé lidi poměrně vyčerpávající období, a pokud člověk nepatří mezi milovníky zimních sportů, tak většinou zimu prakticky protrpí. Rozhodně tomu tak ale být nemusí v případě, že se vydá třeba do lázní. Velmi dobrou volbou jsou zejména největší moravské lázně, kterými jsou Luhačovice. Ta…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Anna

pondělí, 30. leden 2012
00:25


posted by: Anna (alcago(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Anna

pondělí, 30. leden 2012
00:29


posted by: Anna (alcago(a)seznam.cz) [Odpovědět]