InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Pivní lázně jako skvělá alternativa

Pivní lázně jako skvělá alternativa

26. březen 2012

Když se řekne pivní lázně, tak si mnozí lidé představí přímo místo, které mohou milovat pouze skalní příznivci pěnivého moku. Popravdě řečeno, pivní lázně mohou být určeny prakticky pro každého. Většinou pobyt v takovýchto lázních zahrnuje různé zajímavé procedury, které mohou a nemusejí souviset přímo s pití piva jako takového. Typické jsou hlavně samotné pivní lázně a také mnohé skvělé zábaly a pochopitelně také masáže. Podívejme se tedy na pivní lázně podrobněji a poukažme si přímo i na některé lokality, které lze navštívit v souvislosti právě s pivními procedurami.

Pivní lázně Chodová Planá a koupel zde

Pivní lázně Chodová Planá jsou jedny z nejoblíbenějších v tuzemsku a nabízejí skvělou pivní lázeň, jejíž hlavní součástí je voda o velmi příjemném tepelném rozmezí od 34 do 3 stupňů Celsia. Tato lázeň je mimo jiné také bohatá na mnohé drcené byliny a také na pivní kvasnice. Typická je hlavně bílá pěna, která je nedílnou součástí piva. Zapomenout nelze ani na charakteristickou vůni této lázně.

Další procedury v Chodové Plané

Pivní lázně Chodová Planá také mimo jiné nabízí i další možnosti relaxace třeba v podobě relaxačního poležení na lůžku ve skvělém pivním zábalu. Zajímavá je mimo jiné také třeba havajská anebo thajská masáž a pochopitelně také finská sauna, která může být součástí samotných procedur. Pitná kúra může být zajištěna skvělým domácím pivem, které je k dispozici.

Rakouské pivní lázně

Ideální je mnohdy vyrazit třeba na last minute i do Rakouska, kde nabízejí také skvělé pivní lázně. Skvělou volbou je zejména malé městečko Franking, které se nachází přímo pod Alpami. Zdejší hotel nabízí velmi příjemné pivní lázně a také mnohé další wellness procedury. Termální lázně zde sice v tom pravém slova smyslu nejsou, ale chybět vám určitě nebudou.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pivní lázně

Pivní lázně

Pivní lázně jsou rájem pro všechny milovníky chmelového nápoje. Pokud znáte někoho, kdo zbožňuje pivo a chcete mu dopřát rozkoš v pivních lázních, tak se rozhodněte pro zážitkový dárek.

Pivní lázně Poděbrady slibují skvělé wellness

Pivní lázně Poděbrady slibují skvělé wellness

Máte rádi pivo? Kdo by ostatně neměl. Pokud se navíc spojí tento lahodný tradiční mok s lázněmi, pak se vtvoří harmonie, o jaké se vám ani nezdálo. Pivo má naprosto skvělé účinky a jeho detoxikační efekt je maximální. Potřebujete-li vyčistit kůži, vlasy a kompletní nervovou soustavu, pak máte jedine…


Dovolená Thajsko jako zajímavá jarní alternativa

Dovolená Thajsko jako zajímavá jarní alternativa

Thajsko je bezesporu krásnou zemí, do které je možné díky zdejšímu podnebí prakticky kdykoli v průběhu roku. Počasí Thajsko nabídne luxusní i třeba právě v jarních měsících, kdy se sem dá vydat a uniknout tak počasí, které většinou panuje právě v oblasti střední Evropy. Sychravých dnů a zablácených …

Pronájem chalupy v Jeseníkách jako skvělá volba!

Pronájem chalupy v Jeseníkách jako skvělá volba!

Jednou ze zajímavých horských lokalit na území České republiky jsou bezesporu Jeseníky. Toto krásné moravské pohoří nabízí obrovské možnosti milovníkům krásné přírody, ale také lidem, kteří rádi chodí po horách a kopcích a kochají se překrásnou přírodou! Podívat se mohou turisté v Jeseníkách také hn…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!