InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Last minute  Kanárské ostrovy: Navštivte ostrov Tenerife

Last minute Kanárské ostrovy: Navštivte ostrov Tenerife

6. srpen 2013

Kanárské ostrovy patří mezi oblíbené místo, kde tráví svoji letní dovolenou velké množství turistů. Ročně sem míří také tisíce Čechů. Hodláte i vy navštívit některý z ostrovů na Kanárech? Dovolenou si můžete užít levně, pokud zvolíte Kanárské ostrovy last minute a vyrazíte například na Tenerife.

Ideální podmínky pro letní dovolenou

Ostrov Tenerife je vůbec největším z ostrovů. Jeho ideální poloha, naprosto skvělé klimatické podmínky a dokonalý komfort a služby jej přímo předurčují k tomu, že zde strávíte poklidnou dovolenou s přáteli, rodinou a dětmi.

Ostrov Tenerife je místem, kde využijete nádherné pláže. Ubytování je zde na vysoké úrovni, vždyť tu v posledních letech vznikly desítky nových moderních hotelových komplexů.

Spousta možností vyžití

Tenerife a další ostrovy v této oblasti jsou známé svým čilým životem. Během turistické sezony, která je zde velmi dlouhá, se v noci vydávají tisíce turistů užít si nočního ruchu. Kulturní život je tu opravdu bohatý, najdete tu spoustu barů, hospůdek, kaváren a diskoték, které jsou věhlasné snad po celé Evropě.

All inclusive last minute

Díky last minute Kanárské ostrovy navštívíte velmi levně, navíc jsou tyto zájezdy na Kanárské ostrovy poskytovány v drtivé většině v all inclusive verzi.

To znamená, že po celou dobu pobytu máte v hotelu k dispozici veškeré jeho vybavení, využíváte zdejší restauraci, hotelové bary, bazén atd., a to vše zdarma, na místě už vlastně nic nemusíte platit. Dovolená vás tak vyjde možná ještě levněji, než kdybyste jeli na pobyt jen s polopenzí či úplně bez stravování. A to už jistě stojí za úvahu.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Last minute Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal a možnosti vyžití

Last minute Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal a možnosti vyžití

Kapverdské ostrovy lákají na krásnou přírodu. Najdete zde však mnoho kulturního i sportovního využití. Pakliže se chystáte na Kapverdy, určitě navštivte ostrov Sal.

Last minute zájezdy na ostrov Fuerteventura jsou ohromující!

Last minute zájezdy na ostrov Fuerteventura jsou ohromující!

Krásný ostrov na Kanárských ostrovech - tak přesně to je základní charakteristika Fuerteventury. Mnozí z nás si často říkají, že na takovýto zájezd nemají peníze, nicméně je třeba sledovat hlavně last minute zájezdy, které vám ušetří nějakou tu korunu! Last minute Kanárské ostrovy jsou poměrně často…


Nejoblíbenější pláže na ostrově Tenerife

Nejoblíbenější pláže na ostrově Tenerife

Ostrov Tenerife patří mezi nejoblíbenější ze všech Kanárských ostrovů. Dovolená zde je určitě velmi rozmanitá, o čemž svědčí jak nejvyšší hora Španělska Pico del Teide s nadmořskou výškou 3479 metrů nad mořem, tak i krásné pláže nacházející se v blízkosti této sopečné hory. Tenerife bývá mnohdy ozna…

Last minute zájezdy na ostrov Madeira jsou skvělou volbou!

Last minute zájezdy na ostrov Madeira jsou skvělou volbou!

Madeira je bezesporu krásným ostrovem, jenž leží přibližně 980 kilometrů od břehů Portugalska, kterému rovněž náleží. Ještě blíže tomuto ostrovu je slunečné pobřeží Afriky, respektive Maroka. Ostrov Madeira je označován jako Ostrov květin. Děje se tak hlavně díky tomu, že zde panují vynikající klima…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!