InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Last minute zájezdy na ostrov Fuerteventura jsou ohromující!

Last minute zájezdy na ostrov Fuerteventura jsou ohromující!

18. duben 2010

Krásný ostrov na Kanárských ostrovech - tak přesně to je základní charakteristika Fuerteventury . Mnozí z nás si často říkají, že na takovýto zájezd nemají peníze, nicméně je třeba sledovat hlavně last minute zájezdy, které vám ušetří nějakou tu korunu! Last minute Kanárské ostrovy jsou poměrně častou možností, která se cestovatelům a dovolenkářům skýtá. Zkusme na některé zajímavé tipy upozornit.

Playa de Jandia jak jinak než last minute…

Jedním z nejkrásnějších míst na celém ostrově, kde se dá strávit klidná a ničím nerušená dovolená, je bezesporu Playa de Jandia. Ubytovat se v blízkosti této pláže můžete například ve tříhvězdičkovém hotelu zvaném Sunrise Jandia Resort.

Kilometr dlouhá zlatavým pískem pokrytá Playa de Jandia se láká hlavně svou čistotou a také krásnou průzračnou vodu. U hotelu se také nachází autobusová zastávka, z níž se přímou linkou turisté dostanou třeba do 3 kilometry vzdáleného romantického přístavu Porto Jable.

Jestliže chcete, aby v roce 2010 dovolená u moře nebyla pouhou nudou, tak si zajeďte právě na Playa de Jandia, kde se můžete díky potápěčské škole naučit objevovat podvodní světa anebo se věnovat windsurfingu. Ubytování v poměrně luxusním komplexu Sunrise Jandia Resort vyjde již na nějakých 12 000 korun na osobu za týden bez stravy.

Dovolená u moře v Costa Calma

Poměrně lákavým se jeví last minute pobyt u písečné pláže Costa Calma. Jedná se o destinaci, která se vyznačuje vynikající občanskou vybaveností, která je představována velkým množstvím obchůdků, stylových restaurací, kaváren a také dalších podniků.

Ubytovat se mohou hosté v hotelu Sunrise Monica nabízejícím hned dva venkovní bazény naplněné sladkou vodou. Na pláži byl zbudován dlouhý venkovní bar, kterého mohou využít i lidé, kteří nejsou ubytovaní přímo v hotelu. Hosté si mohou zahrát v tomto hotelu klidně i minigolf, stolní tenis anebo se vypotit v sauně. Za all inclusive pobyt v tomto hotelu zaplatíte přibližně za jeden týden 18 000 korun.

Corralejo - sportem nabitá lokalita…

Milujete-li vodní sporty, pak je ideální destinací Corralejo. Pro toto středisko hovoří kromě nesčetných možností sportování na mořské hladině také vodní park Baku. Ten byl postaven zhruba 400 metrů od centra střediska a je plný skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí.

Ubytovat se mohou hosté třeba v tříhvězdičkovém hotelu Papagayo, který disponuje i klimatizovaným bazénem. Milovníci přírody si odtud mohou vyjít na poznávací zájezdy třeba do národního přírodní rezervace Dunas de Corralejo anebo na některý jiný ostrov z kanárského souostroví.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Last minute zájezdy na ostrov Madeira jsou skvělou volbou!

Last minute zájezdy na ostrov Madeira jsou skvělou volbou!

Madeira je bezesporu krásným ostrovem, jenž leží přibližně 980 kilometrů od břehů Portugalska, kterému rovněž náleží. Ještě blíže tomuto ostrovu je slunečné pobřeží Afriky, respektive Maroka. Ostrov Madeira je označován jako Ostrov květin. Děje se tak hlavně díky tomu, že zde panují vynikající klima…

Last minute Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal a možnosti vyžití

Last minute Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal a možnosti vyžití

Kapverdské ostrovy lákají na krásnou přírodu. Najdete zde však mnoho kulturního i sportovního využití. Pakliže se chystáte na Kapverdy, určitě navštivte ostrov Sal.


Last minute Kanárské ostrovy: Navštivte ostrov Tenerife

Last minute  Kanárské ostrovy: Navštivte ostrov Tenerife

Kanárské ostrovy patří mezi oblíbené místo, kde tráví svoji letní dovolenou velké množství turistů. Ročně sem míří také tisíce Čechů. Hodláte i vy navštívit některý z ostrovů na Kanárech? Dovolenou si můžete užít levně, pokud zvolíte Kanárské ostrovy last minute a vyrazíte například na Tenerife.

Historické památky v Miami na last minute jsou výbornou volbou

Historické památky v Miami na last minute jsou výbornou volbou

Mezi velmi zajímavé last minute zájezdy lze řadit třeba pobyt na Floridě, a to konkrétně v Miami. Jedná se o největší město jihovýchodní Floridy a druhé největší město v celém státě Florida. Metropolitní oblast Miami leží mezi bažinami zvanými Everglades a Atlantským oceánem. Miami se stalo jedním h…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!