InDovolen�.cz - Pr�vodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kan�l
verze pro tisk
Letní tábory 2014 v Plasích a Letohradě

Letní tábory 2014 v Plasích a Letohradě

6. květen 2014

Nemáte čas na to, abyste letos v létě mohli jet se svými dětmi na dovolenou, přesto alespoň jim chcete dopřát pěkné prázdniny? Pak jim zajistěte letní dětský tábor . Agentura Haul je pořádá ve dvou střediscích – v Plasích u Plzně a v Letohradu.

Tábory probíhají v červenci i srpnu

Dětské letní tábory jsou nyní již téměř kompletně zaplněny. Agentura Haul však ještě stále nabízí volná místa. V Plasích se koná tábor ve dvou turnusech, a to 28.6. - 10.7. a 10.7. – 22.7. V Letohradu se pak uskuteční v srpnových termínech, a to 2.8. – 14.8. a 14.8. – 26.8. Sami si tak můžete zvolit, jaký termín pro vás i vaše malé ratolesti bude nejlepší.

Tematické celotáborové hry

Na táboře si děti užijí spoustu zábavy. Kdo již někdy byl na nějakém táboře, ten jistě dobře ví, že zde pozná mnoho nových kamarádů. Dětské letní tábory , které pořádá Agentura haul, jsou navíc výjimečné v tom, že mají celotáborový tématický program. V Plasích jej letos nazvali Sherlock Holmes aneb záhada Bermudského trojúhelníku, v Letohradu to pro změnu bude hra Sedmá věž. Kromě tematických her na děti čeká diskotéka, karneval a mnoho sportovních soutěží, na nichž se dostatečně vydovádí.

Přihlášky online

Dětské letní tábory můžete objednávat přímo na webu Agentury haul – haul.cz . Stačí vyplnit online přihlášku. S jejím vyplněním však doporučuji neotálet, o letní tábory v Plasích u Plzně a Letohradu je každoročně velký zájem. A vzhledem k tomu, že se blíží období prázdnin, je skutečně nejvyšší čas zvážit, zda své děti na dětský tábor letos pošlete či nikoliv.

Kvalitní ubytování a odborný dohled

O své děti se nemusíte bát. Samozřejmostí je zde odborný dohled, který je zajištěn zkušenými pedagogickými pracovníky. Ti se o vaše děti postarají 24 hodin denně. Ubytování je v chatkách, k dispozici je také zděný objekt, v němž probíhá i stravování.

Dopřejte svým dětem krásné prázdniny a vyšlete je na letní tábor do Plas či Letohradu. Sami se po příjezdu dětí přesvědčíte, že jste udělali jedině dobře.

Komerční sdělení

-zel-

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Kársné Vánoce a příjemný rok 2014

Kársné Vánoce a příjemný rok 2014

Děkujeme vám za přízeň, kterou jste našemu webu projevili v minulém roce. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a maximum úspěchů nejen při cestování v roce 2014. Tým indovolena.cz

Škola v přírodě a dětský tábor: Odpočinek pro vaše děti

Škola v přírodě a dětský tábor: Odpočinek pro vaše děti

Ač se vám to možná nezdá, i vaše děti potřebují na čas „vypnout“ od všedních starostí. Skvěle jim k tomu poslouží třeba letní tábor nebo škola v přírodě. Škola v přírodě je vždy organizována školou, kterou vaše děti navštěvují. Každá škola má přitom svá oblíbená místa. Je ale určitě možné ovlivnit…


Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+

Láká vás levná dovolená u moře 2014, ale je vám již více jak 55 let? Zdají se vám klasické zájezdy drahé? Nemáte s kým jet na dovolenou? Máme pro vás řešení. Dotované zájezdy pro seniory nad 55 let vám umožní vycestovat

Skvělá exotická dovolená u moře

Skvělá exotická dovolená u moře

Dovolená 2014 se pomalu, ale jistě blíží, a rozhodně není od věci začít vybírat z možností pobytů v některých zajímavých lokalitách. Hodně dobrou volbou jsou různé lokality exotického charakteru, které jsou schopny ukázat svět v poněkud jiném pro Evropana maximálně netradičním světle. Podívejme se t…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!