InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Skvělá exotická dovolená u moře

Skvělá exotická dovolená u moře

10. duben 2014

Dovolená 2014 se pomalu, ale jistě blíží, a rozhodně není od věci začít vybírat z možností pobytů v některých zajímavých lokalitách. Hodně dobrou volbou jsou různé lokality exotického charakteru, které jsou schopny ukázat svět v poněkud jiném pro Evropana maximálně netradičním světle. Podívejme se tedy na některé lokality, které z hlediska skvělé exotické dovolené stojí za vyzkoušení a také na konkrétní cestovní kancelář, které s postará o dovolenou se vším všudy.

Reklama

Kouzelné Kapverdy

Maximální pohodlí a příjemnou atmosféru nabízejí Kapverdské ostrovy. Toto souostroví se nachází v Atlantickém oceánu a jedná se o bývalou kolonii Portugalska. Na Kapverdských ostrovech panují stabilní klimatické podmínky, což znamená celoroční teplo s minimálním množstvím srážek. Kapverdy jsou ale typické nádherným prostředím v čele s průhledným mořem a zlatavým pískem, jež pokrývá místní pláže. Dovolená u moře na Kapverdách je skutečně kouzelná.

Nejrychleji rostoucí město

Hodně dobrou volbou jsou bezesporu i Spojené arabské emiráty, konkrétně Dubaj. Město, které vyrostlo nejrychleji na světě, se vyznačuje především nejmodernějšími stavbami, jež je možné v současné době spatřit. Luxusní dovolená v Dubaji se vyznaččuje třeba nádhernými panoramatickými pohledy na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa. Ta se nachází v sousedství světově proslulého nákupního centra The Dubai mall. Určitě zajímavé a netradiční je i zdejší tržiště Souk Madinat Jumeirah. Pokud se chcete podívat na jeden z nejluxusnějších hotelů světa, pak je k dispozici The Palm hotel. Dovolená 2014 v Dubaji bude stoprocentně kouzelná.

Pohodová dovolená s cestovní kanceláří Monoi

Jestliže se vám zamlouvá nějaké ta exotická dovolená, pak je výbornou volbou cestovní kancelář Monoi, která se na pobyty exotického charakteru přímo soustředí. Mimo dvou již zmiňovaných a popisovaných lokalit se můžete vydat do dalších mnoha exotických zemí, které rozhodně mají co nabídnout. K dispozici jsou u cestovní kanceláře Monoi prakticky všechny možné lokality po celém světě. Není tak problém vybrat si jak dovolenou u moře, tak i pobyty, jež se vyznačují spíše poznávacím charakterem.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená u moře, mimo moře a v moři na Kubě!

Dovolená u moře, mimo moře a v moři na Kubě!

Když se řekne Kuba, tak se mnohým lidem vybaví komunistický režim a všechno, co je sním spojeno. V neposlední řadě ovšem také vyvstane v mysli klasický kubánský doutník a tradiční kubánský rum. Kuba je ovšem státem, který nabízí krásné mořské pobřeží a v neposlední řadě taktéž neskutečně bohatý podm…

Exotická dovolená jako dárek

Exotická dovolená jako dárek

Obdarovat blízkého je jistě velmi příjemné nejen pro něj, ale také i pro vás jako pro člověka, který dárek myslí z lásky a z obdivu k dané osobě. Darovat můžeme v podstatě cokoli a některé dárky stojí z hlediska své kvality a překvapivosti za to.


Dovolená u moře 2017? Máme tipy na ty nejlepší lokality!

Dovolená u moře 2017? Máme tipy na ty nejlepší lokality!

Za okny to vypadá na pořádnou plískanici a prognózy meteorologů nejsou ani pro nadcházející dny nikterak příznivé. Padá na vás podzimní splín a nepříjemná deprese? Nenechte se jí ovládnout a raději si chladné podzimní večery zpestřete výběrem dovolen

Levná dovolená u moře 2010

Levná dovolená u moře 2010

Léto je pomalu tady a je třeba si vybírat dovolenou, Pokud milujete pobyty u moře, tak pro vás máme hned několik tipů, které se právě dovolené u moře týkají. Vybrat si lze několik možností, kde dovolenou strávit, pravda je ale taková, že v roce 2010 levná dovolená u moře mnohdy není k naleznutí. Pok…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!