InDovolen�.cz - Pr�vodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kan�l
verze pro tisk
Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+

24. březen 2014

Láká vás levná dovolená u moře 2014 , ale je vám již více jak 55 let? Zdají se vám klasické zájezdy drahé? Nemáte s kým jet na dovolenou? Máme pro vás řešení. Dotované zájezdy pro seniory nad 55 let vám umožní vycestovat levně a výhodně, díky dotacím Evropské Unie a vlád jednotlivých zemí. V konečném důsledku tak zjistíte, že na dovolené můžete ušetřit i tisíce korun.

Jako první podpořila tuto myšlenku Španělská vláda, která začala dotovat jednotlivé pobyty až 150 eury. Postupně se přidali další země a nyní si tak můžete vybrat, zda budete chtít letět do Španělska, na Kypr, do Turecka, Egypta, Bulharska nebo jiného státu, který se do tohoto programu zapojil.

Dovolená u moře 2014 senior 55+ umožní seniorům vycestovat až o 50 % levněji a to zejména mimo hlavní turistickou sezónu. Cílem je zvýšit zájem o jednotlivé destinace, ale také zaplnit jednotlivé lokality i po konci hlavní sezóny. Zpravidla se totiž v jednotlivých destinacích dá koupat ještě 1-2 měsíce po sezóně.

Vydat se můžete samozřejmě i v hlavní turistické sezóně, záleží pouze na vás, zda vás uspokojí dovolená 55+ v hlavní nebo vedlejší sezóně.

Co je potřeba splnit, abych mohl využít seniorské zájezdy?

Jediné co musíte splnit je věk. Musí vám být 55 let a více s tím, že jako doprovod si můžete vzít osobu mladší, která též pojede za stejných podmínek jako vy. Nemáte-li s kým vycestovat, můžete si objednat samostatný pokoj v němž mimo turistickou sezónu nepřiplatíte ani korunu navíc i přesto, že v něm budete sami. Nebojte se ale samoty po celou dobu pobytu, s vámi pojedou desítky dalších seniorů vaší věkové kategorie.

Dovolená 55+ 2014 je také ideální na to, aby jste si i na stará kolena dokázali užívat i přesto, že nynější důchody nestojí za nic. Ale užívat si je potřeba, proto vám dovolenou vřele doporučujeme.

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Levná dovolená pro seniory

Levná dovolená pro seniory

Užívat si krásného pobytu v některé ze zahraničních destinací mohou lidé jakéhokoli věku. Žádná dovolená není nijak věkově omezena. Finančně ovšem vyjde každého člověka také stejně draze. Pokud tedy zájemce o pobyt v zahraničí nevyužije dovolenou přímo určenou pro seniory. Ta totiž může nabídnout vy…

Dovolená na Krétě pro milovníky historie

Dovolená na Krétě pro milovníky historie

Letošní dovolená už je více než za rohem a pokud jste si ještě neobjednali některý z pobytů, pak se nachýlil nejvyšší čas k tomuto kroku. Ideální volbou je zejména Řecko, a to konkrétně Kréta. Tento ostrov má rozhodně co nabídnout a jedná se o jednu z významných oblastí nejen z historického pohledu.…


Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

Každý z nás si dovolenou představuje jinak. Někdo miluje, když týden či čtrnáct dní leží na pláži a užívá si sluníčka a koupání v moři, jiní lidé upřednostňují aktivní dovolenou, během níž sportují a chodí na túry a procházky. Najdou se i tací, kteří mají čas své dovolené spojen se sportovními akcem…

Jasnou volbou pro je pro Řecko Thassos!

Jasnou volbou pro je pro Řecko Thassos!

Pokud se rozhodujete kam na dovolenou na konci prázdnin, tak určitě špatnou volbou není ostrov Thassos. Tento krásný menší ostrov patří Řecku a rozkládá se v severovýchodní části Egejské oblasti. Jedná se prakticky o nejseverněji položený řecký ostrov, který ovšem neleží daleko od Thrákie. Je situov…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

aJg0bHgs

sobota, 8. říjen 2016
11:25


posted by: aJg0bHgs (r4pmoh0tk0x(a)outlook.com) [Odpovědět]

DPHrdnVv

čtvrtek, 24. červenec 2014
14:12


posted by: DPHrdnVv (6s3jhcmyog(a)outlook.com) [Odpovědět]