InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+

24. březen 2014

Láká vás levná dovolená u moře 2014 , ale je vám již více jak 55 let? Zdají se vám klasické zájezdy drahé? Nemáte s kým jet na dovolenou? Máme pro vás řešení. Dotované zájezdy pro seniory nad 55 let vám umožní vycestovat levně a výhodně, díky dotacím Evropské Unie a vlád jednotlivých zemí. V konečném důsledku tak zjistíte, že na dovolené můžete ušetřit i tisíce korun.

Reklama

Jako první podpořila tuto myšlenku Španělská vláda, která začala dotovat jednotlivé pobyty až 150 eury. Postupně se přidali další země a nyní si tak můžete vybrat, zda budete chtít letět do Španělska, na Kypr, do Turecka, Egypta, Bulharska nebo jiného státu, který se do tohoto programu zapojil.

Dovolená u moře 2014 senior 55+ umožní seniorům vycestovat až o 50 % levněji a to zejména mimo hlavní turistickou sezónu. Cílem je zvýšit zájem o jednotlivé destinace, ale také zaplnit jednotlivé lokality i po konci hlavní sezóny. Zpravidla se totiž v jednotlivých destinacích dá koupat ještě 1-2 měsíce po sezóně.

Vydat se můžete samozřejmě i v hlavní turistické sezóně, záleží pouze na vás, zda vás uspokojí dovolená 55+ v hlavní nebo vedlejší sezóně.

Co je potřeba splnit, abych mohl využít seniorské zájezdy?

Jediné co musíte splnit je věk. Musí vám být 55 let a více s tím, že jako doprovod si můžete vzít osobu mladší, která též pojede za stejných podmínek jako vy. Nemáte-li s kým vycestovat, můžete si objednat samostatný pokoj v němž mimo turistickou sezónu nepřiplatíte ani korunu navíc i přesto, že v něm budete sami. Nebojte se ale samoty po celou dobu pobytu, s vámi pojedou desítky dalších seniorů vaší věkové kategorie.

Dovolená 55+ 2014 je také ideální na to, aby jste si i na stará kolena dokázali užívat i přesto, že nynější důchody nestojí za nic. Ale užívat si je potřeba, proto vám dovolenou vřele doporučujeme.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Levná dovolená pro seniory

Levná dovolená pro seniory

Užívat si krásného pobytu v některé ze zahraničních destinací mohou lidé jakéhokoli věku. Žádná dovolená není nijak věkově omezena. Finančně ovšem vyjde každého člověka také stejně draze. Pokud tedy zájemce o pobyt v zahraničí nevyužije dovolenou přímo určenou pro seniory. Ta totiž může nabídnout vy…

Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

Na dovolenou dnes není potřeba šetřit celý rok. Některé cestovní kanceláře totiž nabízejí atraktivní destinace, které vyjdou velmi levně. Typickým příkladem je levná dovolená v Bulharsku. Zájezdy do Bulharska patří odnepaměti k těm vůbec nejoblíbenějším. Z hlediska cen jde o velmi levnou dovolenou u…


Dovolená last minute na golfu!

Dovolená last minute na golfu!

Jestli se vám jeví jako vynikající místo, kde by se dala trávit krásná dovolená Španělsko a milujete golf, tak ideálním místem je bezesporu ostrov Tenerife. Právě tady se nachází jedno ze špičkových golfových hřišť Golf de Sur, kde si můžete vyzkoušet, jak jste na tom. Popravdě řečeno, městečko San …

Skvělá exotická dovolená u moře

Skvělá exotická dovolená u moře

Dovolená 2014 se pomalu, ale jistě blíží, a rozhodně není od věci začít vybírat z možností pobytů v některých zajímavých lokalitách. Hodně dobrou volbou jsou různé lokality exotického charakteru, které jsou schopny ukázat svět v poněkud jiném pro Evropana maximálně netradičním světle. Podívejme se t…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

aJg0bHgs

sobota, 8. říjen 2016
11:25

You sure did have a big year Tina! You doing a wodnerful job and I’m so proud of you! New year may be boring compared to this last one! But it will start out huge with your new niece coming into the world! I hope she waits for you too!


posted by: aJg0bHgs (r4pmoh0tk0x(a)outlook.com) [Odpovědět]

DPHrdnVv

čtvrtek, 24. červenec 2014
14:12

informaci:OsobnÄ› nejsem zornva milovnedkem oficie1lnosted, vfdroÄŤed a vzpomedne1ned, ale na druhe9 stranÄ› je mi jasne9, Ĺľe by se na nÄ›ktere9 ude1losti a pĹ™edÄŤiny jejich vzniku urÄŤitÄ› nemÄ›lo zapomednat, protoĹľe jinak bychom mohli bfdt svÄ›dky toho, jak se to vše bude opakovat. Proto v nÄ›kterfdch pĹ™edpadech beru ty oficie1lnosti na milost a k nim patĹ™ed i ty Lidice.VÄ›cnÄ› vzato, s mnohfdmi NÄ›mci jsem byl ÄŤi dodnes jsem v nÄ›jake9m kontaktu ÄŤi obchodnedm vztahu a upĹ™edmnÄ› Ĺ™eÄŤeno mi ani nenapadne, povaĹľovat je za vinedky toho, co se tu dÄ›lo pĹ™ed ve1lkou, za ned a po ned. Nicme9nÄ› objeved-li se pĹ™ede mnou nÄ›kdo, kdo se snaĹľed o nÄ›jakou velkou zmÄ›nu fahlu pohledu na ony ude1losti pĹ™ed ve1lkou, ve1lku a po ned a neobjektivnÄ› pĹ™ehledĹľed to, co se ze strany NÄ›mecka a NÄ›mcĹŻ dÄ›lo a naopak pak zveliÄŤuje tu nespravedlnost toho, co se jim stalo po ve1lce a otravuje vzduch s dekrety a jejich zrušenedm, tak ho prostÄ› bez zave1he1ned pošli do medst, kde jiĹľ ze1da ztratila sve9 jme9no a pĹ™estanu se s nedm bavit, protoĹľe to stejnÄ› postre1de1 jakfdkoliv smysl. Domnedve1m se, Ĺľe kdyby se v CDU koneÄŤnÄ› našel nÄ›kdo dostateÄŤnÄ› charakterned a stateÄŤnfd, poslal by bez ohledu na ztre1tu hlasĹŻ pĹ™edstavitele SL kam patĹ™ed, tedy do he1je, a moĹľne1, Ĺľe by byl tak nejpozdÄ›ji do 10 let od nich klid nadobro. JenĹľe to je scifi, protoĹľe do politiky se derou tak akore1t falisned padouši a ne slušned a charakterned lide9. TakĹľe kolem toho budeme cyklit snad do skone1ned svÄ›ta, nebo dokud nepomĹ™ou aspoĹ? ti nejzaĹĄatÄ›jšed.


posted by: DPHrdnVv (6s3jhcmyog(a)outlook.com) [Odpovědět]