InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Škola v přírodě a dětský tábor: Odpočinek pro vaše děti

Škola v přírodě a dětský tábor: Odpočinek pro vaše děti

1. červenec 2013

Ač se vám to možná nezdá, i vaše děti potřebují na čas „vypnout“ od všedních starostí. Skvěle jim k tomu poslouží třeba letní tábor nebo škola v přírodě.

Reklama

Škola v přírodě je vždy organizována školou, kterou vaše děti navštěvují. Každá škola má přitom svá oblíbená místa. Je ale určitě možné ovlivnit výběr, nejlépe třeba na začátku nového školního roku. Návrhy od rodičů jistě škola vezme v potaz.

Tipy na skvělou školu v přírodě

Nevíte ale, kde by se škola v přírodě mohla uskutečnit? Co třeba v rekreačním středisku Kocour nedaleko Plas, nebo v RS Máj nebo v Horní Vysoké u Litoměřic? Právě v těchto místech pořádá školy v přírodě agentura Haul. Ta má s pořádáním těchto akcí bohaté zkušenosti, vždyť se pod její záštitou konají již více než 20 let.

Levná škola v přírodě plná skvělých zážitků

Školy v přírodě agentura nabízí za opravdu skvělých podmínek. Pro jedno dítě vyjde pobyt již od pouhých 1.121 Kč, což je cena, která je na dnešní poměry skutečně velmi atraktivní.

Určitě se nemusíte obávat toho, že by se jednalo o školu v přírodě, která bude špatná. V ceně je zahrnuto krom jiného kvalitní ubytování v chatkách nebo budově, plná penze ve stravování i doprovodný program.

Pro děti můžete naplánovat i letní tábor

Agentura Haul zdaleka nepořádá pouze školy v přírodě. Je rovněž specialistou na letní tábory pro děti. Snad každý dospělý člověk rád vzpomíná na dobu, kdy o letních prázdninách jezdil na letní tábor. Člověk zde vždy zažil spoustu zábavy, seznámil se s novými lidmi a alespoň na pár dnů se vymanil ze svého obvyklého prostředí.

Dětské tábory, které agentura Haul pořádá ve zmíněných rekreačních střediscích, jistě stojí za to. Ne náhodou jsou na její akce vesměs pozitivní recenze.

Letní tábory i školy v přírodě agentura pořádá i přímo na míru, což je výhodné ve chvíli, kdy chcete tyto akce zajistit pro větší počet dětí. Samozřejmostí je odborný pedagogický dohled, který přesně ví, jak se o děti ve školním věku starat a také je zabavit.

Chcete svým dětem dopřát nezapomenutelný letní tábor nebo plánujete školy v přírodě na příští rok. Pak kontaktujte agenturu Haul.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Navštívit dětský Ski & Fun park Svatý Petr stojí zato

Navštívit dětský Ski & Fun park Svatý Petr stojí zato

Pravděpodobně nejznámějším zimním areálem ve Špindlerově Mlýně je zcela jistě Svatý Petr. V podstatě každým rokem se zde děje spousta zajímavých akcí věnovaných jak dětem, tak i dospělým. V areálu v průběhu sezony funguje celkem 5 lyžařských vleků a také tři lanové dráhy. Ski areál ve Svatém Petru j…

Obereggen uspokojí mnohé lyžaře!

Obereggen uspokojí mnohé lyžaře!

V blízkosti známého střediska Val di Fiemme se rozkládá lyžařská oblast Obereggen, ve které si přijde na své prakticky každý milovník zimních sportů a radovánek, které jsou nějakým způsobem právě spjaty se zimním obdobím. Obereggen není sice klasickou alpskou vesničkou s mnoha tradičními pensiony a …


Krásné koupání v Rakousku, to je Eurotherme Resort/ Aquapulco

Krásné koupání v Rakousku, to je Eurotherme Resort/ Aquapulco

Pro ty, kteří hledají zábavu v podobě koupání a různých vodních radovánek a není pro ně nejdůležitější dovolená u moře, je jako stvořený krásný vodní park Eurotherme Resort, který se nachází v menším městečku Bad Schallerbach nacházející se v blízkosti hranic s Českou republikou západním směrem od …

Česká Pevnost Boyard a jiné netradiční aktivity pro dovolenou

Začali jste již plánovat svou letošní dovolenou? Čím dříve s plánováním začnete, tím lépe. S dostatečným předstihem si můžete naplánovat skvělé aktivity pro sebe a svou rodinu. Plán musíte sestavit podle toho, s kolika lidmi se na dovolenou chystáte. Když jedete ve dvou, bude vaše plánování snazší, …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!