InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

5. červen 2012

Cestovní pojištění prošlo v posledních letech několika reformami. Pravidla, která platila před několika lety, jsou dnes jen mýty, které straší mnoho uživatelů. Zapomeňte na ně a využijte možnosti moderního pojišťovnictví.

Reklama

Dříve jste museli dojet na pojišťovnu, často čekat dlouhou frontu a případně vyplňovat formuláře. Dělali jste přesně to, co většina lidí naprosto nesnáší. To byl také jedem z důvodů, proč někteří lidé cestovní pojištění vůbec neměli a ani dnes nemají. Ovšem v současné době je situace naprosto jiná, pro klienta mnohem pohodlnější a hlavně jednodušší.

Cestovní pojištění dnes vyřídíte online a to s okamžitou platností. Pokud vám to vyhovuje, případně jste zapomněli, můžete cestovní pojištění vyřídit bezprostředně před odjezdem. Celý proces vám zabere pouze pár minut. Sjednání pojištění online vám zároveň dává další výhodu a tou je cena. Snadno si můžete zjistit, která pojišťovna je nejlevnější, jaké nabízí plnění atd. V současné době seženete například cestovní pojištění od ČSOB pro dospělou osobu cestující po Evropě od 17 korun za den. Během léta ovšem můžeme očekávat různé akce, kterými se snaží pojišťovny přimět klienty k využití jejich služeb pro letní dovolenou.

Cena pojištění a zdravotních výloh

Čím nižší je cena pojištění, tím je obvykle pojištění chudší, případně nabízí nižší sumy plnění. Je na každém aby objektivně zhodnotil svůj zdravotní stava možné aktivity, jenž bude na cestách provozovat (ujistěte se, že vámi provozované aktivity jsou pojištěním kryté).

Například v Řecku stojí zápal plic léčený spolu s arytmií srdce více než 1,8 milionu. V případě dalších komplikací není problém překročit 2 miliony korun. Zdravotní péče je v některých státech mnohem dražší než například v České republice. Tato skutečnost by měla hrát také významnou roli v rozhodování mezi variantou cestovního pojištění.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

Lidé, kteří rádi cestují po světě, dobře vědí, že před tím, než odjedou, je vždy důležité sjednat si cestovní pojištění, které v případě potřeby pokrývá náklady, jež vzniknou nenadálou událostí, kdy se například budete muset v zahraničí vypravit k lékaři.

Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Hodláte-li se v nejbližší době vydat na cesty do zahraničí či třeba jen na dovolenou v rámci české republiky, v žádném případě si nezapomeňte sjednat pojištění na cesty. Jen díky němu máte jistotu, že nebudete muset krýt ze svých peněz všechny výdaje, které bude potřeba uhradit v případě, že se Vám …


Určitě stojí zato srovnat zdarma cestovní pojištění!

Určitě stojí zato srovnat zdarma cestovní pojištění!

Cestovní pojištění se nejen v posledních letech stává naprosto nezbytnou součástí každé z cest do zahraničí! Dovolená bez cestovního pojištění je poměrně riskantním podnikem, jelikož člověk nikdy neví, co se mu může při jeho pobytu jak v tuzemsku, tak i v zahraničí stát! V případě, že si cestovatel …

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online

Skladba cestovního pojištění se stala velmi často diskutovanou záležitostí, jelikož cestování do zahraničních zemí je stále oblíbenější a volí jej neustále více lidí. Není ani divu, jelikož ceny mnohých zájezdů klesají a minimum. Dovolit si tak zahra[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!