InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

9. červen 2011

Lidé, kteří rádi cestují po světě, dobře vědí, že před tím, než odjedou, je vždy důležité sjednat si cestovní pojištění , které v případě potřeby pokrývá náklady, jež vzniknou nenadálou událostí, kdy se například budete muset v zahraničí vypravit k lékaři.

Bez cestovního pojištění raději nikam nejezděte

Bez cestovního pojištění by žádný turista neměl opouštět republiky. Vystavuje se tak tomu, že ho dovolená či výlet vyjdou pěkně draho, neboť v mnoha zemích EU či například ve Spojených státech je lékařská péče mnohem dražší než u nás. A přitom cestovní pojištění lze sjednat velmi levně, takže Vás na celou dovolenou vyjde jen na pár set korun.

Cestovní pojištění pro jednotlivce a skupiny od ČSOB

Jedním z výhodných cestovních pojištění je to od ČSOB Pojišťovny. Ta nabízí několik druhů cestovního pojištění, nejběžnější a pro klasickou dovolenou také nepraktičtější je ČSOB cestovní pojištění Atlas, které stojí od 17 Kč na den. V rámci tohoto pojištění má klient zajištěnu finanční kompenzaci za lékařské ošetření, ošetření zubů pro utišení bolesti ( v Evropě do 5.000 Kč, v ostatních zemích až do 10.000 Kč), pobyt v nemocnici a léky předepsané lékaři. Zajištěna je také přeprava do zdravotnického zařízení, repatriace do ČR, přivolání opatrovníka a samozřejmě také asistenční služba v českém jazyce, a to po 24 hodin denně.

Výhodné komplexní pojištění

ČSOB Pojišťovna si svých klientů váží a proto jim nabízí takto výhodné cestovní pojištění . Sama ČSOB spravuje v tuto chvíli téměř milion pojistných smluv, což ji řadí na českém trhu do absolutní špičky. Je zároveň součástí nadnárodní finanční skupiny KBC a díky tomu může nabídnout klientům stabilitu, kvalitu a dostatečně komplexní služby v oblasti pojištění.

Nezapomeňte si před cestou na dovolenou zařídit cestovní pojištění. Pokud jej uzavřete u ČSOB Pojišťovny, rozhodně neprohloupíte.

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění prošlo v posledních letech několika reformami. Pravidla, která platila před několika lety, jsou dnes jen mýty, které straší mnoho uživatelů. Zapomeňte na ně a využijte možnosti moderního pojišťovnictví.

Určitě stojí zato srovnat zdarma cestovní pojištění!

Určitě stojí zato srovnat zdarma cestovní pojištění!

Cestovní pojištění se nejen v posledních letech stává naprosto nezbytnou součástí každé z cest do zahraničí! Dovolená bez cestovního pojištění je poměrně riskantním podnikem, jelikož člověk nikdy neví, co se mu může při jeho pobytu jak v tuzemsku, tak i v zahraničí stát! V případě, že si cestovatel …


Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Hodláte-li se v nejbližší době vydat na cesty do zahraničí či třeba jen na dovolenou v rámci české republiky, v žádném případě si nezapomeňte sjednat pojištění na cesty. Jen díky němu máte jistotu, že nebudete muset krýt ze svých peněz všechny výdaje, které bude potřeba uhradit v případě, že se Vám …

Jak získat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Jak získat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Pokud se chystáte na cestu do zahraničí, musí i pro vás být cestovní pojištění samozřejmostí. Jestliže byste nad ním mávli rukou, mohli byste na to tvrdě doplatit. Vyrazit bez cestovního pojištění do zahraničí byť třeba jen na několik málo dní může b[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

24NiNMBguL

neděle, 6. září 2015
22:47


posted by: 24NiNMBguL (09xav5fp(a)outlook.com) [Odpovědět]