InDovolen�.cz - Pr�vodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kan�l
verze pro tisk
Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

29. srpen 2011

Hodláte-li se v nejbližší době vydat na cesty do zahraničí či třeba jen na dovolenou v rámci české republiky, v žádném případě si nezapomeňte sjednat pojištění na cesty. Jen díky němu máte jistotu, že nebudete muset krýt ze svých peněz všechny výdaje, které bude potřeba uhradit v případě, že se Vám na dovolené něco stane.

Příklad, kdy se může uzavření cestovního pojištění osvědčit

Cestovní pojištění je dobré uzavřít už jen pro klid duše. Vezměme si situaci, kdy se nám u moře třeba v Itálii udělá zle a budeme muset akutně vyhledat lékařskou pomoc. Ta zjistí, že máme zánět slepého střeva a je potřeba urychleně operovat. Doma nám toto hradí klasické zdravotní pojištění, to se však nevztahuje na zahraničí a právě proto je potřeba si sjednat cestovní pojištění. V případě uvedeného případu nám pak bude operaci a lékařskou péči hradit pojišťovna, u níž si cestovní pojištění necháme zařídit. Pokud bychom si však cestovní pojištění neuzavřeli, museli bychom si vše hradit sami.

Cestovní pojištění DIRECT

Cestovní pojištění DIRECT je jedním z vůbec nejpopulárnějších cestovních pojištění v posledních letech. Je v něm například zahrnuta úhrada nákladů na léčebné výlohy až do 3 milionů Kč, náhrada nákladů na záchranou pátrací činnost, asistenční služby, pojištění odpovědnosti a další služby. To vše z pár korun denně. Pokud si uzavřete takovéto pojištění na cesty, pak na dovolenou můžete cestovat vez obav, že se v případě nemoci či jiných zdravotních problémů nedostanete do velkých finančních potíží.

I lidé, kteří na různé formality a uzavírání smluv nedají, by si měli být vědomi, že cestovní pojištění je opravdu naprostou nutností. Stačí se jen zeptat nešťastníků, kteří si jej neudělali a pak museli například za transport z ciziny domů kvůli jejich zdravotnímu stavu platit desetitisíce či statisíce korun. Dnes by tito lidé již nikam bez kvalitního cestovního pojištění, jaké nabízí například DIRECT, rozhodně nikam necestovali.

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolenou s dětmi je třeba dobře promýšlet!

Dovolenou s dětmi je třeba dobře promýšlet!

Děti jsou radost a mnohdy se rodičům hodně stýská, když je musí v době dovolených nechat doma. Dovolená s dětmi je v současnosti poměrně moderní, takže není problém si své ratolesti vzít s sebou. Pokud se tedy rozhodnete, že své děti neochudíte o zážitky, které vás jistě na vaší dovolené čekají, tak…

Kvalitní cestovní pojištění na hory se stoprocentně vyplatí!

Kvalitní cestovní pojištění na hory se stoprocentně vyplatí!

Za kvalitním lyžováním a jinými zimními radovánkami vyjíždí stále větší množství lidí. Nejen tuzemské hory, ale také Alpy a jiná evropská i světová pohoří lákají svými vrcholky a zasněženými pláněmi. První záležitostí, na kterou bychom měli myslet při cestování do horských středisek je zcela jistě b…


ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění již od 17 Kč na den

Lidé, kteří rádi cestují po světě, dobře vědí, že před tím, než odjedou, je vždy důležité sjednat si cestovní pojištění, které v případě potřeby pokrývá náklady, jež vzniknou nenadálou událostí, kdy se například budete muset v zahraničí vypravit k lékaři.

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online

Skladba cestovního pojištění se stala velmi často diskutovanou záležitostí, jelikož cestování do zahraničních zemí je stále oblíbenější a volí jej neustále více lidí. Není ani divu, jelikož ceny mnohých zájezdů klesají a minimum. Dovolit si tak zahra[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!