InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

23. leden 2014

Na dovolenou dnes není potřeba šetřit celý rok. Některé cestovní kanceláře totiž nabízejí atraktivní destinace, které vyjdou velmi levně. Typickým příkladem je levná dovolená v Bulharsku. Zájezdy do Bulharska patří odnepaměti k těm vůbec nejoblíbenějším. Z hlediska cen jde o velmi levnou dovolenou u moře.

Bulharská letoviska dnes oproti minulosti nabízejí mnohem vyšší komfort. Zatímco v devadesátých letech měly tamní hotely nevalnou úroveň, která mnohé klienty odrazovala, v současnosti se Bulhaři snaží zajistit turistům ty nejlepší podmínky, které znají ze západoevropských zemí.

Primorsko – příjemná oblast pro letní dovolenou

Velmi pěkná a hlavně levná dovolená v létě či v podzimních měsících se dá prožít v oblíbeném letovisku Primorsko. To leží nedaleko od Burgasu, kam míří většina leteckých spojů. Letovisko Primorsko nabízí ideální podmínky po celé léto. Teploty běžně dosahují třiceti stupňů Celsia. V oblasti se zvýšila i péče o pobřeží. Jsou zde dobře upravované pláže, moře je celkem čisté.

Kromě slunění a koupání nabízí letovisko Primorsko a jeho okolí i mnoho zajímavých míst, která můžete během své dovolené navštívit. Dá se bez výčitek mluvit o tom, že Dovolená Bulharsko jev této oblasti skvělá pro celé rodiny s dětmi. Je zde mnoho atrakcí a možností kulturního vyžití.

Dovolená v Bulharsku je velice levná

Cenově vyjde dovolená v Primorsku opravdu jen na několik tisíc korun za osobu. Pokud se poohlédnete po jednotlivých nabídkách, pak zjistíte, že vás takováto dovolená vyjde možná i levněji, než kdybyste se rozhodli jet na dovolenou do některého z českých hotelů a penzionů.

Pokud si už nyní plánujete letní dovolenou, pak je Bulharsko – Primorsko výtečným tipem. Levná dovolená v Bulharsku vás nadchne. Užijete si zde spoustu příjemných chvil, dokonale si odpočinete od běžného pracovního shonu a navíc neutratíte tolik peněz.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Levná dovolená 2012 v letovisku Nesebar

Levná dovolená 2012 v letovisku Nesebar

Bulharsko je určitě velmi zajímavou zemí, která má turistům rozhodně co nabídnout. Pokud chce člověk ušetřit a zažít krásnou dovolenou u moře, pak může být právě Bulharsko velmi dobrou volbou. Ideální je volit letovisko Nesebar, které je skvěle strategicky položeno přesně mezi dvěma velkými městy, k…

Levná dovolená u moře 2010

Levná dovolená u moře 2010

Léto je pomalu tady a je třeba si vybírat dovolenou, Pokud milujete pobyty u moře, tak pro vás máme hned několik tipů, které se právě dovolené u moře týkají. Vybrat si lze několik možností, kde dovolenou strávit, pravda je ale taková, že v roce 2010 levná dovolená u moře mnohdy není k naleznutí. Pok…


Levná dovolená pro seniory

Levná dovolená pro seniory

Užívat si krásného pobytu v některé ze zahraničních destinací mohou lidé jakéhokoli věku. Žádná dovolená není nijak věkově omezena. Finančně ovšem vyjde každého člověka také stejně draze. Pokud tedy zájemce o pobyt v zahraničí nevyužije dovolenou přímo určenou pro seniory. Ta totiž může nabídnout vy…

Levná dovolená s letenkylevne.cz

Levná dovolená s letenkylevne.cz

Když se člověk dívá po krásné dovolené, tak ho většinou pochopitelně zajímá kromě samotné destinace také cena. Není mnoho lidí, kteří by se dívali pouze po tom, kam pojedou a cena byla pro ně jakýmsi vedlejším faktem! V případě, že potřebujete objednat dovolenou letecky a nechcete za ni utratit obro…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!