InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Dovolená last minute na golfu!

Dovolená last minute na golfu!

6. květen 2010

Jestli se vám jeví jako vynikající místo, kde by se dala trávit krásná dovolená Španělsko a milujete golf, tak ideálním místem je bezesporu ostrov Tenerife. Právě tady se nachází jedno ze špičkových golfových hřišť Golf de Sur, kde si můžete vyzkoušet, jak jste na tom. Popravdě řečeno, městečko San Miguel de Abona, v jehož blízkosti se golfové hřiště nachází, nabízí i další možnosti. Trávit se tady dá překrásná dovolená u moře, anebo může sloužit jako výchozí místo k podnikání různých výletů po okolí.

Reklama

První ubytování a potom golf!

Pokud se rozhodnete, že dovolená s golfem je ideálním řešením, pak je třeba říct si něco o hotelu, který je tímto pobytem spojen. Ubytování poskytuje hotel Vincci Tenerife Golf. Jeho ubytovací kapacita činí celkem 125 útulných a doslova luxusních pokojů. Je možné si vybrat z různých variant apartmá. V apartmá Junior se nacházejí dvě ložnice a obývací pokoj a v takovém apartmá Family jsou dvě ložnice a přistýlka. Ve všech pokojí je k dispozici připojení na internet, televize se satelitem a také klimatizace.

Vybavení hotelu Vincci Tenerife Golf

Španělsko last minute jako takové nabízí špičkové ubytování a Vincci Tenerife Golf je toho důkazem. Nabízí naprosto skvělou restauraci El Buffet a také snack bar El Mirador. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na kavárnu a bar umístěný přímo na venkovní terase. Ubytovaní hosté si v restauraci mohou vychutnat některý ze skvělých pokrmů třeba z místní kuchyně, která je vyhlášená třeba v přípravě mořských plodů. V baru pak lze posedět u vynikajícího míchaného drinku. Mimo gastronomických zážitků mohou hosté velmi příjemně relaxovat v hotelovém wellness centru. Vybrat si mohou například z vířivé lázně, tureckých lázní anebo nejrůznějších metod masáží.

Golfové hřiště a pár informací o něm

Golf na Tenerife má velkou tradici a golfové hřiště Golf de Sur bylo otevřeno v roce 1987 profesionálním turnajem. V letech 1989, 1992, 1993 a 1994 se tady konalo Tenerife Open a v roce 1995 se stal zdejší golfový klub pořadatelem turnaje, kterého se zúčastnili takové golfové veličiny, jako jsou Ernie Els či Phil Mickelson. Golfový klub nabízí také veškeré služby. Není problém si tady půjčit například golfové hole anebo jiné golfové vybavení. Jinak se tady nachází také příjemné posezení, které jistě stojí po právě ukončené hře za návštěvu.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Last minute - dovolená na poslední chvíli

Last minute - dovolená na poslední chvíli

Polovina června je tu a nabídky cestovních kanceláří již mají pro své klienty připravenu řadu atraktivních destinací, které nabízí v rámci dovolené last minute. Jedná se o pobyty a zájezdy, které jsou v akčních cenách.

Last minute dovolená Djerba láká i v zimě

Last minute dovolená Djerba láká i v zimě

Vybrat si krásnou dovlenou v zimě v současnosti není nijak složité. Je zapotřebí ovšem volit buď hory pokryté sněhem, anebo lokality, ve kterých je neustále dostatečné teplo třeba ke koupání anebo k prohlídce zajímavých lokalit. Ideální volbou je například Djerba. Tento ostrov nacházející se ve Stře…


Egypt last minute dovolena, aneb výběr několika zajímavých letovisek a míst…

Egypt last minute dovolena, aneb výběr několika zajímavých letovisek a míst…

Jednou z nejnavštěvovanějších zemí, kterou turisté navštěvují nejen při pobytech last minute, ale i prostřednictvím klasických zájezdů, je bezesporu Egypt. Tato krásná africká země láká své návštěvníky jak krásným mořem obklopeným písečnými plážemi a zajímavými hotely, jejichž součástí je většinou s…

Malorka last minute nabídne skvělé možnosti ubytování

Malorka last minute nabídne skvělé možnosti ubytování

Největší ostrov v souostroví Baleáry Malorka je opravdu hodně krásnou oblastí, která je schopna nabídnout opravdu krásnou dovolenou prakticky v jakémkoli ročním období. Tento největší španělský ostrov láká turisty hned několika různými magnety. Zejména pláže s krásným zlatým pískem mohou sloužit jak…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!