InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Dovolená na vodě v Čechách, poznejte krásu českých řek

Dovolená na vodě v Čechách, poznejte krásu českých řek

28. duben 2015

Řeka Otava, která měří 111,7 km a má povodí o ploše 3840 km2, je jednou z nejoblíbenějších řek u českých vodáků. Pokud se na ni vydáte, můžete po cestě navštívit i některé z měst, kterými tato řeka protéká – např. Písek, Strakonice, Sušice nebo Horažďovice. Pokud Vás ale města nelákají a dáváte přednost spíše přírodě, můžete se projít po okolí řeky nebo např. v blízkém Povydří.

Naše půjčovna raftů Otava není žádným nováčkem – s půjčováním raftů a jiných plavidel máme bohaté zkušenosti a této činnosti se věnujeme už více než 20 let. Nejnověji jsme do naší nabídky zařadili i vodácké výlety na již zmíněnou Otavu. Můžete se tak vydat např. na oblíbenou trasu mezi Radešovem a Sušicí nebo na úsek mezi Sušicí a Čeňkovou pilou. Pokud ale máte zájem o delší výlet, doporučujeme delší trasu až do Písku nebo Strakonic. Rafting na řece Otavě je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a každý si může z nabídky výletů vybrat to, co mu bude nejvíce vyhovovat. Otava patří mezi českými řekami k těm nejvhodnějším pro rafting, a pokud jste na ní ještě nikdy nebyli, je čas to letošní rok změnit.

Vydejte se na raft s kvalitním vybavením

Nezbytnou součástí každé vodácké výpravy je především kvalitní vybavení. Naše půjčovna raftů Otava Vám ráda poskytne kvalitní vybavení na vodu a to za příznivé ceny. Poskytujeme také veškerý potřebný servis a speciální nabídku pak máme pro školy, které u nás mají zajímavé slevy. Slevy platí i pro stálé klienty.

Raft

Vybavení pro rafting pro začátečníky i pokročilé

Je jedno, jestli se na raft chystáte poprvé v životě, nebo už patříte mezi zkušené a protřelé rafťáky. V naší půjčovně nabízíme rafty úplně pro každého. Konkrétně v současné době nabízíme dva modely nafukovacích raftů – Colorado 360 a Colorado 450. Raft Colorado 360 měří 3,6 m a vejdou se do něj maximálně 4 osoby (jeho nosnost je 500 kg). Raft Colorado 450 měří 4,5 m, umožňuje plavbu až 6 osob a jeho nosnost je 600 kg. Rafty mají otevřenou záď, díky níž je zaručený odtok vody v situaci, kdy voda vnikne do raftu nebo při jízdě v peřejích. Oba rafty jsou tak vhodné pro začátečníky i zkušené vodáky.

Vodáci

Nabídka kompletního vybavení pro Váš výlet

Kromě samotných raftů Vám ale poskytneme i veškeré další nezbytné vybavení pro Váš vodácký výlet – půjčujeme také pádla, helmy, bezpečnostní vesty, pumpy i barely a v případě potřeby Vám rádi poradíme s výběrem vhodného vybavení. Pokud si u nás půjčíte raft, máte pádla, barely i vesty v ceně zápůjčky a nemusíte tak zbytečně platit další poplatek. V ceně je zahrnuto i pojištění proti poškození. Naše ceny jsou koncové!

Sjezd raftem

Bonusy a výhody pro stálé zákazníky

Všem našim zákazníkům nabízíme množstevní slevy – pokud si tedy půjčíte více raftů najednou, vyjde Vás to celkově levněji. Ještě zajímavější nabídku ale máme pro naše stálé klienty – pro ty jsme připravili speciální věrnostní program, díky němuž mohou ušetřit spoustu peněz. Slevy poskytujeme také školním kolektivům, které navíc mohou využít i služeb zkušených instruktorů.

Atraktivní slevový program

Pokud budete naši půjčovnu raftů Otava využívat častěji, můžete se zúčastnit našeho skvělého věrnostního programu s názvem „Doplujte si pro slevu“. Díky němu máte při každé další platbě slevu, při páté už se jedná o plných 50 procent. Tato nabídka platí jak pro jednotlivce, tak i pro celé skupiny a kromě Otavy je poskytujeme i na dalších řekách (Vltava, Berounka a Ohře).

Profesionální půjčovna raftů Otava

Půjčováním raftů a dalšího vodáckého vybavení se profesionálně zabýváme už více než 20 let a díky tomu patříme ve svém oboru mezi absolutní špičku. Oproti konkurenci sice nejsme nejlevnější, zato ale poskytujeme nejlepší služby a zaručujeme se za vysokou kvalitu našeho vybavení i servisu. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme vybrat nejvhodnější plavidlo i vybavení a využít můžete i zázemí naší půjčovny (včetně parkoviště, toalet atd.). Neúčtujeme si žádné skryté nebo manipulační poplatky – náš ceník je jasný a přehledný, takže vždy předem víte, kolik Vás naše služby budou stát.

Raft u auta

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená v jižních Čechách

V případě, že se letos nechystáte do zahraničí, ať už kvůli finaním nebo se vám jen nechce, můžete si užít plnohodnotnou dovolenou i u nás. Z mnoha krásných míst, která stojí za vidění, se zaměříme na jižní Čechy. Tato část naší republiky je bohatá na rybníky a jiné vodní plochy, kterých je nespočet…

Dovolená s dětmi v Českých Budějovicích

Dovolená s dětmi v Českých Budějovicích

Jižní Čechy lákají na skutečně krásné pobyty. Taková návštěva zámku v Hluboké nad Vltavou, mnohé krásné šumavské soutěsky anebo jiné atraktivní místa si zapamatujete na celý život. Jestliže budete chtít vyrazit do oblasti jižních Čech s dětmi, budete muset program vašeho pobytu poněkud přizpůsobit p…


Za krásami Slovenského krasu

Za krásami Slovenského krasu

Slovensko je zemí, kde se dá prožít bezesporu krásná dovolená. Stačí si jen uvědomit, jak nádherná je zdejší krajina. Potvrzuje to mimo jiné i poměrně slušný počet národních parků, které se u našich východních sousedů vyskytují. Jedním z méně navštěvovaných, ale rozhodně nejkrásnějších, je národní p…

Poznejte exotiku za dobrou cenu

Poznejte exotiku za dobrou cenu

Je jedno, kam se chcete vydat a kterou z exotických krajin toužíte poznat, poznávací zájezdy vám nabízejí tolik možností, že se nebudete moci umět rozhodnout. Každého z nás jistě velice potěší především ceny zájezdů.[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!