InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Příjemná dovolená v Chorvatsku s Adrialand

Příjemná dovolená v Chorvatsku s Adrialand

27. leden 2013

Chorvatsko je jednou z nejvyhledávanějších zemí, která je pro letní dovolenou jako stvořená. Krásné čisté moře a příjemné pláže lákají stále více turistů ke strávení své letní dovolené právě v této zemi. Když se již rozhodnete třeba právě pro Chorvatsko, pak není od věci specializovat se na cestovní kancelář, která vám pomůže zprostředkovat ubytování v Chorvatsku a spoustu dalších záležitostí, které s příjemnou dovolenou jako takovou souvisejí. Podívejme se blíže na možnosti cestovní kanceláře Adrialand, která nabízí spousty vynikajících možností, které se týkají dovolené strávené právě v některé z chorvatských destinací.

Autem či autobusem třeba na first minute

Stále oblíbenějšími se stávají zájezdy first minute, které Adrialand nabízí. Jedná se o aktuální zájezdy na první chvíli, které se vyznačují především velkými možnostmi výběru cílových destinací a pochopitelně i sníženou cenou. Volba zájezdu je u této společnosti velmi jednoduchá, jelikož si vy sami můžete přesně zvolit možnosti, které jednotlivé pobyty nabízejí. Mimo zvolení cílové lokality máte možnost vybrat si i z celé řady ubytování a pochopitelně i to, jestli se na svou dovolenou vydáte vlastním autem či bezstarostně autobusem. Dovolená Chorvatsko 2013 tak může být neskutečně pohodlná a příjemná.

Různé alternativy ubytování

Velkou výhodou z hlediska klientů této společnosti je i výběr ubytování v Chorvatsku. Je jen na každém člověku, jaký druh ubytování si vybere. Ubytování v Chorvatsku je neskutečně rozmanité. Asi nejkvalitnější a nejluxusnější ubytování je nabízeno v hotelech. Jmenovat bychom měli ale i apartmány a ubytování v rozličných vilách. Nejlevnější nabízené ubytování je směřováno do kempů. Přímo na webových stránkách Adrialand si mohou zájemci prohlédnout fotografie ubytování, takže přehled o možnostech bydlení v různých letoviscích má kdokoli perfektní.

Destinace dle vlastní volby

Dovolená v Chorvatsku může proběhnout v celé řadě lokalit. Poměrně oblíbený je z pobytů třeba ostrov Pag nebo destinace jako jsou Baška Voda, Povljana anebo Biograd na Moru. Vydat se ale s Adrialand mohou zájemci klidně i do některých jiných zemí, které figurují v nabídce. Vyrazit můžete třeba do prosluněné Itálie anebo do některých jiných zemí jako Slovinsko či Černá Hora.

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená v Chorvatsku s CK Adrialand

Dovolená v Chorvatsku s CK Adrialand

Přemýšlíte o letní dovolené u moře? A už jste se rozhodli kam a s jakou cestovní kanceláří? Pokud ne, potom se podívejte na webové stránky Cestovní kanceláře Adrialand a nechte se pozvat na kouzelnou dovolenou třeba do Chorvatska.

Dovolená v Chorvatsku: oblíbená letoviska

Dovolená v Chorvatsku: oblíbená letoviska

Chorvatsko již dlouhá léta patří mezi země, které s oblibou navštěvují čeští a slovenští turisté o dovolených. Dovolená v Chorvatsku je žádaná z mnoha důvodů. Především našince láká blízkost země, do Chorvatska se dá dojet autem během relativně krátké doby. Letecky pak cesta do turistických středise…


Dovolená u moře v Chorvatsku, to je tradice a kvalita…

Dovolená u moře v Chorvatsku, to je tradice a kvalita…

Stát ležící na hranicích mezi střední a jihovýchodní Evropou si turisté nejen z české republiky velmi oblíbili a stal se jedním z nejnavštěvovanějších. Ano, řeč je o Chorvatsku. Právě tento stát umí nalákat hned několika různými magnety. V roce 2010 Chorvatsko stejně jako v letech minulých nabízí kr…

Národný park Malá Fatra: Príjemná dovolenka v lete aj v zime

Národný park Malá Fatra: Príjemná dovolenka v lete aj v zime

Zažite peknú letnú alebo zimnú dovolenku v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Malá Fatra sa nachádza na severe Slovenska a okrem krásnej prírody ponúka veľa zaujímavých tipov na výlety a veľa atrakcií.[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!