InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Klidná dovolená? Jeďte do jižního Bulharska

Klidná dovolená? Jeďte do jižního Bulharska

24. srpen 2013

Hledáte místo u moře, kde byste si odpočinuli a zároveň se kolem vás nemotali tisíce lidí? Pak vycestujte do jižního Bulharska. Zatímco drtivá většina turistů míří do severní části pobřeží, tedy hlavně na Zlaté písky, jih Bulharska je přeci jen klidnější. Přitom zde panují skvělé podmínky pro letní dovolenou.

Oproti severu je jižní Bulharsko daleko klidnější

Že se vám do jižního Bulharska nechce, protože máte pocit, že zde nejsou tak pěkná letoviska jako na severu? Pak vás musím vyvést z omylu.

Do jižního Bulharska určitě stojí za to vyjet. Ubytovat se můžete v některém z tamních moderních letovisek, jako jsou Achtopol, Lozenec nebo také letovisko Kiten.

Letoviska na jihu poskytují dostatečný komfort

Bulharská letoviska jsou rok od roku na vyšší úrovni. Pryč jsou doby, kdy do této země cestovali jen méně nároční turisté, kteří chtěli ušetřit a nevadilo jim bydlet ve zhoršených podmínkách, ležet na neupravených plážích a koupat se ve špinavém moři.

Pěkným příkladem toho, že jih Bulharska je velmi pěkný, je právě zmiňované letovisko Kiten. To najdete pár kilometrů od Primorska, necelých šedesát kilometrů jižně od Burgasu. I díky tomu, že se nachází na malém poloostrově, nabízí přímo ideální podmínky pro poklidnou letní dovolenou. Na ni tak můžete vyrazit s dětmi.

Kiten- místo pro pohodovou dovolenou rodin s dětmi

Letovisko Kiten zaujme především plážemi s jemným bílým pískem, které jsou čisté a upravené.

V letovisku si bez problémů půjčíte náčiní pro vodní sporty, lehátka se slunečníky, je zde také dostatečné množství stánků s občerstvením. Večer pak letovisko ožívá, je zde několik vyhlášených diskoték, v nichž si užijí spoustu zábavy především mladší ročníky.

Jižní Bulharsko má zcela jistě co nabídnout. Hledáte-li poklidnou dovolenou, kam byste vyrazili s rodinou, pak právě letovisko Kiten nebo další mohou být tím pravým řešením.

Komerční sdělení

-obs-

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

Levná dovolená: Bulharsko Primorsko

Na dovolenou dnes není potřeba šetřit celý rok. Některé cestovní kanceláře totiž nabízejí atraktivní destinace, které vyjdou velmi levně. Typickým příkladem je levná dovolená v Bulharsku. Zájezdy do Bulharska patří odnepaměti k těm vůbec nejoblíbenějším. Z hlediska cen jde o velmi levnou dovolenou u…

Krásná dovolená v Sofii na letošní léto

Krásná dovolená v Sofii na letošní léto

Hlavní město Bulharska nacházející se nedaleko srbských hranic má rozhodně co nabídnout a jako cíl letní dovolené se pochopitelně musí hodit. O tomto faktu svědčí i to, že Češi vyrážejí do této krásné země čím dál tím častěji.


Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+

Láká vás levná dovolená u moře 2014, ale je vám již více jak 55 let? Zdají se vám klasické zájezdy drahé? Nemáte s kým jet na dovolenou? Máme pro vás řešení. Dotované zájezdy pro seniory nad 55 let vám umožní vycestovat

Levná dovolená 2012 v letovisku Nesebar

Levná dovolená 2012 v letovisku Nesebar

Bulharsko je určitě velmi zajímavou zemí, která má turistům rozhodně co nabídnout. Pokud chce člověk ušetřit a zažít krásnou dovolenou u moře, pak může být právě Bulharsko velmi dobrou volbou. Ideální je volit letovisko Nesebar, které je skvěle strategicky položeno přesně mezi dvěma velkými městy, k…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!