InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Pivní lázně Poděbrady slibují skvělé wellness

Pivní lázně Poděbrady slibují skvělé wellness

6. leden 2014

Máte rádi pivo? Kdo by ostatně neměl. Pokud se navíc spojí tento lahodný tradiční mok s lázněmi, pak se vtvoří harmonie, o jaké se vám ani nezdálo. Pivo má naprosto skvělé účinky a jeho detoxikační efekt je maximální. Potřebujete-li vyčistit kůži, vlasy a kompletní nervovou soustavu, pak máte jedinečnou šanci v m rodinném pensionu nacházejícím se v Poděbradech. Pension Lovas&Lovas nabídne příjemné chvíle, na které nezapomenete. Ostatně i známé celebrity, jako jsou Lucie Bílá anebo Jan Přeučil, by mohly hovořit.

Luxusní ubytování v pensionu Lovas&Lovas

Rodinný pension Lovas&Lovas má určitě co nabídnout a ubytování budete v maximálním možném luxusu v blízkosti pivních lázní. Těšit se můžete na ubytování v pokojích, jež jsou velmi příjemně stylově vybaveny a mají vlastní sociální zařízení, televizi, vysoušeč vlasů a další vymoženosti. Samozřejmostí je i připojení wi-fi v celém objektu pensionu. Čekají vás ale také gastronomické zážitky spojené s konzumací třeba vepřové panenky plněné brokolicí s uzenou slaninou, sýrem Chedar a zadělávanými brambory. Ostatně tento pokrm figuruje i ve slavném Maurerově výběru.

Relax v pivních lázních

Pivní lázně vám velmi rychle dají zapomenout na všední starosti. Stačit vám k tomu může třeba pivní koupel trvající 30 minut. Jedná se o společnou koupel dvou lidí spojenou s konzumací vynikajícího chlazeného ležáku. Bernard. Výborná je ale i masáž šíje chmelovým olejem. Tato technika je specifická právě pro tyto pivní lázně. Dopřát si budete třeba na své last minute dovolené klidně i zábalu na ruce připravovaného za pomocí kokosového másla.

Lázeňská obec Poděbrady

Poděbrady prosluly v historii jako velmi známé a příjemné lázně, kam jezdili trávit chvíle pohody již čeští králové. Podívat se budete moci do dominanty celého města, jíž je zámek vybudovaný Přemyslem Otakarem II. Obýval jej pochopitelně ale i Jiří z Poděbrad, který jej do značné míry zvelebil. Nádherný je i květinový park a kolonáda.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pivní lázně

Pivní lázně

Pivní lázně jsou rájem pro všechny milovníky chmelového nápoje. Pokud znáte někoho, kdo zbožňuje pivo a chcete mu dopřát rozkoš v pivních lázních, tak se rozhodněte pro zážitkový dárek.

Pivní lázně jako skvělá alternativa

Pivní lázně jako skvělá alternativa

Když se řekne pivní lázně, tak si mnozí lidé představí přímo místo, které mohou milovat pouze skalní příznivci pěnivého moku. Popravdě řečeno, pivní lázně mohou být určeny prakticky pro každého. Většinou pobyt v takovýchto lázních zahrnuje různé zajímavé procedury, které mohou a nemusejí souviset př…


Lázně Jáchymov lákají na skvělé procedury

Lázně Jáchymov lákají na skvělé procedury

Pokud chce člověk navštívit první radonové lázně na světě, tak by rozhodně měl vyrazit přímo do Jáchymova. Tyto lázně jsou, jak již jejich samotný název napovídá, proslulé zejména skvělými účinky radonové vody, která zabezpečuje velmi efektivní léčbu pohybového aparátu člověka. V roce 2001 získaly d…

Co všechno mohou nabízet dárkové poukazy na wellness pobyty?

Co všechno mohou nabízet dárkové poukazy na wellness pobyty?

Slovo wellness je velmi moderní a mnozí lidé na něj doslova a do písmene spoléhají při možnostech jak pečovat o své zdraví. V současné době se začínají prosazovat zejména mnohé dárkové poukazy na wellness pobyty v různých oblastech. Většinou se jedná o poměrně zajímavé pobyty, které mohou nabídnout …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

xJaMZWiyoS

čtvrtek, 24. červenec 2014
07:38


posted by: xJaMZWiyoS (b3n6m83af(a)outlook.com) [Odpovědět]