InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Luxusní wellness v Nízkých Tatrách

Luxusní wellness v Nízkých Tatrách

18. listopad 2013

Nízké Tartry jsou vyhlášené nejen možnostmi skvělých vysokohorských túr a zimními sporty. Vyrazit sem klidně můžete i na perfektní relaxační pobyt, který z hlediska regenerace vašeho unaveného těla bude stát jistě zato. Výbornou volbou je některý z luxusních hotelů disponujících pestrými službami, které jistě při jeho návštěvě oceníte. Výborné wellness nabídne třeba hotel Bystrá.

Ubytování na jihu Nízkých Tater

Jestliže nechcete jezdit až do srdce Nízkých tater, můžete si klidně vybrat právě tříhvězdičkový hotel bystrá, který se nachází hned na začátku Národního parku Nízké Tatry. Hotel má vynikající nabídku, která se zaměřuje nejen na nejnáročnější zájemce, ale i na rodiny s dětmi. Není problém si vybrat z některého z pokojů vybaveného ledničkou, sprchovým koutem a LCD televizorem. Výhled z okna, pokud momentálně nebudete surfovat na internetu prostřednictvím wi-fi, je nádherný.

Saunový svět dle vašich představ

Klasické i last minute zájezdy sem směřují především kvůli nádhernému a prostornému saunovému světu, kterým se tento hotel může pochlubit. Příjemné jsou jak finská, tak i infra, solná a parní sauna. Skočit můžete klidně i do vířivky jacuzzi anebo si pustit zážitkovou sprchu. Oddechová zóna je vybavena krbem a samozřejmostí je také ledopád a ochlazovací bazén. Masáže jsou k dispozici neustále, a to prakticky jakékoli.

Vodní svět a jeho atrakce

Vodní svět je také poměrně rozsáhlý a krásně nasvětlený. Užívat si s dětmi můžete i velkého i malého chrliče anebo při vodních masážích. Ty jsou zajištěny pomocí vodních trysek. Z hlediska regenerace je vhodná mimo jiné i divoká řeka. Pokud máte rádi padání vody, pak je pro vás určen velký vodní hřib a také gejzír. Když budete mít koupání dost, můžete vyrazit do velké zimní zahrady vybavené krbem.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Luxusní wellness v Žatci

Luxusní wellness v Žatci

Chcete vyrazit za odpočinkem a nemáte rádi žádné dlouhé cestování? Pokud ano, pak je ideální volbou wellness v Žatci. Vyrazit sem můžete třeba z hlavního města a budete tady za pouhou jednu hodinu. Naším tipem je hotel Zlatý lev, který může nabídnout velmi pestré služby v oblasti péče o lidské tělo.…

Luxusní ubytování Beskydy

Luxusní ubytování Beskydy

Chystáte se vyrazit na několik dní na dovolenou s přáteli a hledáte nějaké pěkné ubytování, kde byste našli nadstandardní podmínky? Pak pro vás máme výtečný typ – luxusní ubytování Beskydy.


Z wellness pobytů na Slevotéce si vyberete

Z wellness pobytů na Slevotéce si vyberete

Když už někam vyrážíme, pak je to mnohdy za odpočinkem. Ten naše unavené tělo nezbytně potřebuje. Utrácet ale zbytečně velké peníze za wellness pobyty by bylo neuvážené a zbytečné. Ideální je tak najít kompromis mezi skvělým ubytováním v luxusní rezidenci a příjemnou cenou. Výbornou volbou a pomocní…

Tipy na výhodné wellness pobyty na Slevotéce

Tipy na výhodné wellness pobyty na Slevotéce

Vyrazit někam za wellness pobyty není určitě špatné prakticky kdykoli, protože člověk potřebuje oddych po namáhavé každodenní práci a stresu. Možnosti wellness výletů jsou v současnosti stále větší i proto, že se mnohé hotely a pensiony v nabídkách tohoto druhu zájezdů doslova předhánějí. Ideální je…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!