InDovolen�.cz - Pr�vodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kan�l
verze pro tisk
Z wellness pobytů na Slevotéce si vyberete

Z wellness pobytů na Slevotéce si vyberete

14. květen 2014

Když už někam vyrážíme, pak je to mnohdy za odpočinkem. Ten naše unavené tělo nezbytně potřebuje. Utrácet ale zbytečně velké peníze za wellness pobyty by bylo neuvážené a zbytečné. Ideální je tak najít kompromis mezi skvělým ubytováním v luxusní rezidenci a příjemnou cenou. Výbornou volbou a pomocníkem může být v tomto ohledu Slevotéka. Tento slevový portál nabízí celou řadu možností wellness pobytů. Podívejme se tedy na některé z nich podrobněji. Tipů bychom měli hned několik.

Wellness v podhůří Malé Fatry

Jestliže milujete wellness pobyt a také krásnou přírodu, pak můžete obě dvě věci skvěle spojit. Pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Victoria nedaleko Turčianských Teplic vám určitě udělá velkou radost. Přímo u národních parků Velká a Malá Fatra budete mít k dispozici luxusní ubytování s nádherným wellness centrem. Pobyt si můžete klidně ještě navíc okořenit třeba plavbou po Váhu anebo dalšími aktivitami.

Lužické hory dají zapomenout na stres

Skvělé wellness pobyty nabízí i Parkhotel Morris v Novém Boru. Lužické hory jsou opravdu krásným koutem přírody a procházky po místních stezkách jsou kouzelné. Když se vše ještě propojí s gastronomickými zážitky ve zmiňovaném hotelu, tak není co řešit. Přímo v hotelu si můžete dopřát třeba oxygenoterapii anebo můžete inhalovat léčivé prameny. Pohodová bude i návštěva Aquaparku v České Lípě.

Romantika v Moravských Benátkách

Pokud se chcete vydat na romantický pobyt ve dvou, pak máte jedinečnou šanci v Telči. Moravské Benátky, jak je toto město nazýváno, jsou skutečně krásné. Wellness víkend pro dva v hotelu U Černého orla bude stylový se vším všudy. Skvělé víno a gastronomické speciality vám budou skvělými společníky. Možností výletů je na Vysočině také obrovské množství, takže se můžete vydat klidně třeba do Červené Lhoty anebo do Havlíčkova Brodu č do Humpolce.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Tipy na výhodné wellness pobyty na Slevotéce

Tipy na výhodné wellness pobyty na Slevotéce

Vyrazit někam za wellness pobyty není určitě špatné prakticky kdykoli, protože člověk potřebuje oddych po namáhavé každodenní práci a stresu. Možnosti wellness výletů jsou v současnosti stále větší i proto, že se mnohé hotely a pensiony v nabídkách tohoto druhu zájezdů doslova předhánějí. Ideální je…

Odpočiňte si na víkendovém wellness pobytu

Odpočiňte si na víkendovém wellness pobytu

Nemáte dostatečné množství finančních prostředků na to, abyste mohli vyrazit na dovolenou, která bude trvat celý týden? Pokud tomu tak je, není nezbytné zoufat, ale spíše se podívat po kratších pobytech, jež nestojí takové velké finanční prostředky a mohou být také příjemné a uvolňující.


Slevy pobytů přinášejí maximální úsporu

Slevy pobytů přinášejí maximální úsporu

Pokud jste si ještě nezarezervovali dovolenou, pak určitě nemusíte nijak zoufat, jelikož možností máte stále velké množství. Jestliže nechcete zbytečně platit za drahé pobyty, tak se ještě předtím, než se rozmyslíte, kam vlastně pojedete, můžete porozhlédnout po zajímavých slevách. Na internetu lze …

Wellness víkend pro ženy dnes letí

Wellness víkend pro ženy dnes letí

Jak se praví ve známém českém filmu Samotáři- Ženy a muži jsou dva různé živočišné druhy. Je vcelku jasné, že ženy mají své specifické požadavky jak na práci, tak pochopitelně také na některé další záležitosti, mezi které logicky patří také odpočinek. V současné době je odpočinku speciálně určeného …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!