InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Last minute - dovolená na poslední chvíli

Last minute - dovolená na poslední chvíli

13. červen 2011

Polovina června je tu a nabídky cestovních kanceláří již mají pro své klienty připravenu řadu atraktivních destinací, které nabízí v rámci dovolené last minute. Jedná se o pobyty a zájezdy, které jsou v akčních cenách.

Reklama

Výhody last minute

Last minute dnes využívá řada lidí. Tyto druhy zájezdů mají svoje velká pozitiva, najdou se však i negativní ohlasy. Jednoznačným kladem u last minute je to, že dovolená díky tomuto způsobu zajištění může vyjít mnohdy až o několik tisíc korun levněji. Dají se takto sehnat i velmi atraktivní destinace.

S čím je třeba u last minute počítat

Malou nevýhodou last minute je však to, že datum odjezdů je stanoven na nejbližší dobu. Je tak třeba počítat s tím, že pokud si u některé z cestovních kanceláří zajistíme zájezd či pobyt last minute, bude odjez na takovouto dovolenou již například na konci téhož týdne či počátkem následujícího týdne.

Last minute nabízejí kanceláře z několika důvodů. Tím nejpodstatnějším je zřejmě fakt, že stále mají volná místa, která potřebují obsadit. A vzhledem k tomu, že termín odletu či odjezdu na danou dovolenou se již kvapem blíží, snižují se ceny těchto zájezdů tak, aby byly pro zákazníky atraktivní.

Last minute dovolená je velice populární

Někteří turisté si na tento typ zájezdů a pobytů již natolik zvykli, že na ně nedají dopustit a last minute u cestovních kanceláří vyloženě vyhledávají. Právě nízká cena je hlavním důvodem, proč s plánováním dovolené počkat až na nezazší termín.

Při last minute se dají pořídit velmi zajímavé pobyty v atraktivních destinacích. Mnohdy díky last minute seženete například velmi levné ubytování v Londýně či v jiných evropských velkoměstech, skvělé zájezdy do exotických zemí.

Lze ušetřit mnoho peněz

Dovolená je časem, kdy si máme užívat klid a pohodu. Pokud jste alespoň trochu otrlí a neplánujete dovolenou již s půlročním předstihem, pak využití nabídky dovolené last minute může být vskutku lákavé. Vezmete-li celou rodinu, pak lze díky last minute ušetřit i desetitisíce korun za jedinou dovolenou.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená last minute na golfu!

Dovolená last minute na golfu!

Jestli se vám jeví jako vynikající místo, kde by se dala trávit krásná dovolená Španělsko a milujete golf, tak ideálním místem je bezesporu ostrov Tenerife. Právě tady se nachází jedno ze špičkových golfových hřišť Golf de Sur, kde si můžete vyzkoušet, jak jste na tom. Popravdě řečeno, městečko San …

Last minute dovolená Djerba láká i v zimě

Last minute dovolená Djerba láká i v zimě

Vybrat si krásnou dovlenou v zimě v současnosti není nijak složité. Je zapotřebí ovšem volit buď hory pokryté sněhem, anebo lokality, ve kterých je neustále dostatečné teplo třeba ke koupání anebo k prohlídce zajímavých lokalit. Ideální volbou je například Djerba. Tento ostrov nacházející se ve Stře…


Egypt last minute dovolena, aneb výběr několika zajímavých letovisek a míst…

Egypt last minute dovolena, aneb výběr několika zajímavých letovisek a míst…

Jednou z nejnavštěvovanějších zemí, kterou turisté navštěvují nejen při pobytech last minute, ale i prostřednictvím klasických zájezdů, je bezesporu Egypt. Tato krásná africká země láká své návštěvníky jak krásným mořem obklopeným písečnými plážemi a zajímavými hotely, jejichž součástí je většinou s…

Super last minute Turecko

Super last minute Turecko

Jestliže hledá člověk exotickou dovolenou, na které může ušetřit nějaký ten peníz, pak se super last minute Turecko jistě vyplatí. Když se řekne termín last minute, tak každý rozumí, že jde o zájezd na poslední chvíli. Super last minute je ovšem zájezd opravdu na poslední chvíli, kdy člověk zjistí t…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

LzHJJ2Ms

neděle, 6. září 2015
16:14

Hey, that's a clever way of thnniikg about it.


posted by: LzHJJ2Ms (lihpx30i(a)outlook.com) [Odpovědět]