InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Letenky Burgas rezervujte na pobyt v hotelu Consul

Letenky Burgas rezervujte na pobyt v hotelu Consul

22. srpen 2011

Letovisko Burgas je jedním z vyhlášených lokalit, na které láká Bulharsko velké množství turistů. Skvělou volbou je zejména hotel Consul, který se pyšní hned třemi hvězdičkami a v neposlední řadě i skvělým vybavením a okolím, v němž se určitě nikdo nemůže nudit. Podívejme se přímo na některé detaily, které se týkají ubytování v tomto bezesporu krásném hotelu. Určitě neuškodí přečíst si hned několik poměrně důležitých faktů o hotelu, v němž stojí zato strávit svou dovolenou.

Lokalizace hotelu Consul

Hotel Consul se rozkládá nedaleko města letoviska Burgas přímo na úpatí pohoří zvaného Stara Planina. Skvělé je u tohoto hotelu zejména to, že na pláž je to pouze nějakých 350 metrů. U pláže se nachází velké množství barů, které mohou pochopitelně využít nejen hoteloví hosté. Co se týká samotné dopravy, tak se bez problémů lze dostat přímo od hotelu kamkoli pravidelnou autobusovou linkou anebo lze využít takzvaných shuttle busů.

Vybavení hotelu Consul

Přístav Burgas nabídne určitě hned několik různých zajímavých tipů na ubytování, nicméně hotel Consul z hlediska svého vybavení určitě nadchne. Když si vezmeme jen jeho vzhled, tak zjistíme, že je složen z celkem dvou čtyřpatrových budov. Výtah je v hlavní budově a najít zde mohou návštěvníci také recepci, restauraci a krásnou slunnou terasu. Samozřejmostí je pochopitelně venkovní bazén oblého tvaru přímo na hotelové zahradě. Půjčit si zde lze jak slunečníky, tak i lehátka. Za parkování u hotelu je zapotřebí zaplatit menší poplatek.

Ubytování v hotelu

Pokoje jsou v tomto hotelu velmi pěkné. Většina z nich disponuje balkónem, odkud je krásný výhled na pláž a na moře. Samozřejmostí na pokoji je vana, toaleta a také klimatizace, jejíž služby v letním období určitě oceníte. Zapomenout nelze ani na minibar a koberce plus televizi se satelitním příjmem.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pobyt v lázních Velichovky

Pobyt v lázních Velichovky

Kam letos vyrazit na dovolenou? Nechce-li se vám k moři jako každý rok, neboť vás už nudí stovky turistů a plné pláže, pak zkuste něco jiného. Skvělou volbou může být pobyt v lázních, a to například v malé obci Velichovky, která se nachází nedaleko Náchoda ve východních Čechách.

Najděte opravdu levné letenky na aletenky.cz

Najděte opravdu levné letenky na aletenky.cz

Najít opravdu levné letenky v mnohých případech není zrovna jednoduché, jelikož v současnosti nabízí velké množství různých webů ty zaručeně nejlevnější letenky a mnohdy dochází k tomu, že se jedná o reklamní stránky, které prakticky nejsou ve skutečnosti nikterak spolehlivé. Pokud potřebujete najít…


Sehnat levné letenky není složité

Sehnat levné letenky není složité

Současné možnosti letenek jsou velmi pestré a je možné říct, že letenky lze sehnat jednak velmi levně a jednak také poměrně rychle. Zapotřebí je ovšem vědět, kde je možné takovéto letenky hledat a jestli se v případě již vybrané letenky jedná o opravdu kvalitní společnost. Mnohé společnosti popravdě…

Chorvatsko Korčula a pobyt po samotáře

Chorvatsko Korčula a pobyt po samotáře

Mezi nejnavštěvovanější země Evropy se řadí hrdě bezesporu zejména Chorvatsko. Tuzemská letoviska v létě doslova praskají ve švech a lidé jezdí hlavně do těchto nejznámějších lokalit. Nalézt se ale dají v Chorvatsku i místa, jež nejsou takto masově okupována obrovskými počty turistů a lidé si tady n…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!