InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Františkovy Lázně v lázeňském domě Luna jasnou volbou

Františkovy Lázně v lázeňském domě Luna jasnou volbou

10. srpen 2012

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by neznal Františkovy Lázně, které jsou mnohdy označovány jako Zelená perla Chebska. Františkovy lázně proslavily zejména mnohé léčebné prameny, které jsou zaměřeny především na léčbu mnohých ženských chorob. Hodně známý je například také symbol těchto lázní, kterým je socha malého chlapce ve společnosti ryby. Říká se, že která žena se chlapečka dotkne, tak ta otěhotní. Pokud se rozhodnete vyrazit právě do Františkových lázní, pak je naším tipem na ubytování lázeňský dům Luna, který nabídne veškerý potřebný komfort.

Lázeňský dům Luna se představuje

Lázeňský dům Luna se nachází přímo na samotné kolonádě ve Františkových lázních. Je tvořen celkem třemi budovami a právě hlavní budova se nachází na již zmiňované kolonádě. Ubytovací kapacity v tomto lázeňském domě jsou zajištěny prostřednictvím jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů. Luna Františkovy Lázně je určena ale také i pro náročnější hosty, kteří mají možnost ubytování v prostorném apartmánu. Celková kapacita lůžek je stanovena na 100.

Lázeňská péče v lázeňském domě Luna

Veškerá lázeňská péče v lázeňském domě Luna je zajištěna odborníky, kteří pracují nejen v novém balneocentru. Vše je soustředěno zejména na onemocnění srdce a také cév. Léči se tady ale také nemoci pohybového ústrojí. Jinak se zde ale také léčí nemoci dýchacích cest a nemoci gynekologického a metabolického původu. Skvělé jsou místní elektro terapie a také třeba uhličité koupele. Těmi ostatně mimo jiné Františkovy Lázně také prosluly.

Nabídka lázeňského domu Luna

Samozřejmostí Františkových Lázní jsou pochopitelně wellness pobyty, které lázeňský dům Luna zprostředkovává. Užít si mohou hosté mimo jiné také volných lázeňských procedur. Hotelové ubytování je opravdu velmi příjemné a vybrat si mohou hosté různé typy stravování, a to mimo jiné také třeba vegetariánskou stravu anebo i jiné možnosti.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Jasnou volbou pro je pro Řecko Thassos!

Jasnou volbou pro je pro Řecko Thassos!

Pokud se rozhodujete kam na dovolenou na konci prázdnin, tak určitě špatnou volbou není ostrov Thassos. Tento krásný menší ostrov patří Řecku a rozkládá se v severovýchodní části Egejské oblasti. Jedná se prakticky o nejseverněji položený řecký ostrov, který ovšem neleží daleko od Thrákie. Je situov…

Lázně Luhačovice snad není ani třeba představovat!

Lázně Luhačovice snad není ani třeba představovat!

K tomu, abyste našli skvělou dovolenou, nepotřebujete mnohdy ani last minute zájezdy, ani moře… Když se vydáte do jihovýchodní části Moravy, do Zlínského kraje, tak byste rozhodně při svém výletu neměli opomenout navštívit lázně Luhačovice. Pokud tedy nejste přímo v lázeňském městě ubytování a nemát…


Pivní lázně

Pivní lázně

Pivní lázně jsou rájem pro všechny milovníky chmelového nápoje. Pokud znáte někoho, kdo zbožňuje pivo a chcete mu dopřát rozkoš v pivních lázních, tak se rozhodněte pro zážitkový dárek.

Chorvatsko Krk je skvělou volbou

Chorvatsko Krk je skvělou volbou

Reklama na krásné prázdniny u moře. Tak to je přesně chorvatský ostrov Krk. Když se jenom podíváte na tento ostrov směrem od Rijeky, zjistíte, že se na první pohled jeví jako docela pustý a nehostinný. Ano, jeho severozápadní strana takto skutečně vypadá, nicméně ostatní oblasti jsou už zcela odlišn…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!