InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

27. únor 2013

Každý z nás si dovolenou představuje jinak. Někdo miluje, když týden či čtrnáct dní leží na pláži a užívá si sluníčka a koupání v moři, jiní lidé upřednostňují aktivní dovolenou, během níž sportují a chodí na túry a procházky. Najdou se i tací, kteří mají čas své dovolené spojen se sportovními akcemi.

Mnozí lidé spojují dovolenou s návštěvou hokejového šampionátu

Jako národ, který miluje hokej, si jistě spousta z vás nenechá ujít MS v hokeji 2013, které se koná ve Švédsku a Finsku, tedy stejných zemích jako v loňském roce. Zájezd na hokejový šampionát může být pro někoho jen příjemným zpestřením každodenní rutiny, někteří lidé jej však berou jako plnohodnotnou dovolenou, kdy si MS v hokeji 2013 vychutnají jako správní hokejoví fanoušci v plné míře a navštíví během šampionátu hned několik mistrovských zápasů.

O vstupenky na MS v hokeji bývá značný zájem

Tradičně je mezi našinci velký zájem o zápasy, v nichž nastupuje naše reprezentace. O vstupenky na tato utkání bývá obvykle velký zájem. Pakliže si nechcete přidělávat starosti se sháněním lístků na vlastní pěst, je snadnější cestou zaplatit si zájezd od některé z tuzemských cestovních kanceláří. V tom případě však musíte počítat s tím, že vás dovolená na MS v hokeji 2013 vyjde docela draho. Pro skalní fandy však vyšší ceny nejsou překážkou, vždyť se na tuto akci těší celý rok.

Systém letošního MS v hokeji

Letošní MS v hokeji vypukne 3. května a potrvá až do 19. května, kdy se rozehraje finálový zápas. Snad všichni doufáme, že naše reprezentace na turnaji setrvá právě až do posledního zápasu, kdy se hraje o medaile z nejcennějšího kovu.

A jaký má letošní MS v hokeji 2013 program? Letošní šampionát se koná stejným systémem jako loni. V úvodu se rozehrají dvě osmičlenné skupiny, z nichž do vyřazovacích bojů postoupí 4 nejlepší týmy. Jak budou vypadat na MS v hokeji 2013 tabulky těchto skupin, to je zatím velkou otázkou. Ve skupinách hraje každý s každým jeden zápas, celkem v nich tedy každý odehraje 7 utkání.

Patříte-li do skupiny lidí, kteří jsou ochotni spojit svoji dovolenou se sportovními zážitky a fanděním, pak pro vás MS v hokeji 2013 bude jistě tou pravou volbou.

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená Chorvatsko 2013 mimo pevninskou část

Dovolená Chorvatsko 2013 mimo pevninskou část

Chorvatsko je bezesporu z hlediska tuzemského turisty nejnavštěvovanějších zemí a není problém sem vyrazit a mnohdy na dovolené i ušetřit. Jestliže ale vaší prioritou není pouze úspora, ale chcete si užít opravdu přepychové dovolené, pak nejezděte na pevninskou část Chorvatska, ale vyrazte mimo ni n…

Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+

Láká vás levná dovolená u moře 2014, ale je vám již více jak 55 let? Zdají se vám klasické zájezdy drahé? Nemáte s kým jet na dovolenou? Máme pro vás řešení. Dotované zájezdy pro seniory nad 55 let vám umožní vycestovat


Levná dovolená pro seniory

Levná dovolená pro seniory

Užívat si krásného pobytu v některé ze zahraničních destinací mohou lidé jakéhokoli věku. Žádná dovolená není nijak věkově omezena. Finančně ovšem vyjde každého člověka také stejně draze. Pokud tedy zájemce o pobyt v zahraničí nevyužije dovolenou přímo určenou pro seniory. Ta totiž může nabídnout vy…

Dovolená na Krétě pro milovníky historie

Dovolená na Krétě pro milovníky historie

Letošní dovolená už je více než za rohem a pokud jste si ještě neobjednali některý z pobytů, pak se nachýlil nejvyšší čas k tomuto kroku. Ideální volbou je zejména Řecko, a to konkrétně Kréta. Tento ostrov má rozhodně co nabídnout a jedná se o jednu z významných oblastí nejen z historického pohledu.…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

i8RQWaJC

sobota, 14. květen 2016
09:38


posted by: i8RQWaJC (0e65qpredgn(a)outlook.com) [Odpovědět]