InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

Dovolená pro fanoušky: Cesta na MS v hokeji 2013

27. únor 2013

Každý z nás si dovolenou představuje jinak. Někdo miluje, když týden či čtrnáct dní leží na pláži a užívá si sluníčka a koupání v moři, jiní lidé upřednostňují aktivní dovolenou, během níž sportují a chodí na túry a procházky. Najdou se i tací, kteří mají čas své dovolené spojen se sportovními akcemi.

Reklama

Mnozí lidé spojují dovolenou s návštěvou hokejového šampionátu

Jako národ, který miluje hokej, si jistě spousta z vás nenechá ujít MS v hokeji 2013, které se koná ve Švédsku a Finsku, tedy stejných zemích jako v loňském roce. Zájezd na hokejový šampionát může být pro někoho jen příjemným zpestřením každodenní rutiny, někteří lidé jej však berou jako plnohodnotnou dovolenou, kdy si MS v hokeji 2013 vychutnají jako správní hokejoví fanoušci v plné míře a navštíví během šampionátu hned několik mistrovských zápasů.

O vstupenky na MS v hokeji bývá značný zájem

Tradičně je mezi našinci velký zájem o zápasy, v nichž nastupuje naše reprezentace. O vstupenky na tato utkání bývá obvykle velký zájem. Pakliže si nechcete přidělávat starosti se sháněním lístků na vlastní pěst, je snadnější cestou zaplatit si zájezd od některé z tuzemských cestovních kanceláří. V tom případě však musíte počítat s tím, že vás dovolená na MS v hokeji 2013 vyjde docela draho. Pro skalní fandy však vyšší ceny nejsou překážkou, vždyť se na tuto akci těší celý rok.

Systém letošního MS v hokeji

Letošní MS v hokeji vypukne 3. května a potrvá až do 19. května, kdy se rozehraje finálový zápas. Snad všichni doufáme, že naše reprezentace na turnaji setrvá právě až do posledního zápasu, kdy se hraje o medaile z nejcennějšího kovu.

A jaký má letošní MS v hokeji 2013 program? Letošní šampionát se koná stejným systémem jako loni. V úvodu se rozehrají dvě osmičlenné skupiny, z nichž do vyřazovacích bojů postoupí 4 nejlepší týmy. Jak budou vypadat na MS v hokeji 2013 tabulky těchto skupin, to je zatím velkou otázkou. Ve skupinách hraje každý s každým jeden zápas, celkem v nich tedy každý odehraje 7 utkání.

Patříte-li do skupiny lidí, kteří jsou ochotni spojit svoji dovolenou se sportovními zážitky a fanděním, pak pro vás MS v hokeji 2013 bude jistě tou pravou volbou.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Dovolená Chorvatsko 2013 mimo pevninskou část

Dovolená Chorvatsko 2013 mimo pevninskou část

Chorvatsko je bezesporu z hlediska tuzemského turisty nejnavštěvovanějších zemí a není problém sem vyrazit a mnohdy na dovolené i ušetřit. Jestliže ale vaší prioritou není pouze úspora, ale chcete si užít opravdu přepychové dovolené, pak nejezděte na pevninskou část Chorvatska, ale vyrazte mimo ni n…

Itálie 2013 v Kampánii

Itálie 2013 v Kampánii

Dovolená Itálie 2013 může přinést nečekané zážitky každému, jelikož právě tato jihoevropská země je natolik rozmanitá a krásná, že není problém najít si v ní přesně to, co potřebujete. Naším tipem je Kampánie. Tato oblast ležící na Tyrhénském pobřeží leží kousek na jih pod hlavním městem Itálie Říme…


Cesta do Chorvatska bude letos strastiplnější

Cesta do Chorvatska bude letos strastiplnější

Chorvatsko je pro obyvatele České republiky jednou z nejzaslíbenějších zemí, o čemž logicky svědčí i ten fakt, že sem každým rokem míří od nás obrovské množství turistů. O lákadlech Chorvatska není nutné nějak zvlášť diskutovat, nicméně o některých úskalích, které se letos týkají cestování do této z…

Martinique jako cesta z evropské podzimní nudy

Martinique jako cesta z evropské podzimní nudy

Když se řekne Martinique, tak s mnohým lidem nevybaví v podstatě vůbec nic, jelikož se jedná o anglický název pro Martinik. Ten je již v našich končinách znám o něco více, i když jde také o destinaci, jež mnohé lidi zrovna dvakrát z pohledu své známosti neosloví. Pokud tedy neznáte tento krásný ostr…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

i8RQWaJC

sobota, 14. květen 2016
09:38

When you think about it, that's got to be the right anrwes.


posted by: i8RQWaJC (0e65qpredgn(a)outlook.com) [Odpovědět]