InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
VicNezHotel.cz, neocenitelný pomocník při plánování dovolené

VicNezHotel.cz, neocenitelný pomocník při plánování dovolené

16. květen 2013

Stále více lidí tráví svou dovolenou v České republice a znovuobjevuje její krásy. Aby ne, když naše vlast může nabídnout nepřeberné množství zajímavých míst, nádhernou přírodu a další turistické atrakce. I proto roste množství kvalitních hotelů se spoustou služeb rozšiřujících standardní ubytování a gastronomii. Chvíle odpočinku tak lze spojit třeba s relaxací, sportem nebo chutným jídlem. Praktický přehled těchto hotelů a k tomu užitečné rady a tipy přináší portál VicNezHotel.cz.

Nabídka portálu je skutečně široká, je tady zevrubně popsáno a ohodnoceno více jak dvě stě hotelů nejrůznějších kategorií a typů. Každý se může spolehnout, že tady najde skutečně kvalitní nabídku. Ba co více – při výběru svého hotelu jistě nejvíce oceníte garanci seriózní a nezkreslené nabídky. Proto pracovníci VicNezHotel.cz osobně testují služby prezentovaných hotelů, hodnotí je a na případné rozdíly mezi sliby hotelových webů a skutečností upozorňují své čtenáře.

Možnosti, jak zatraktivnit dovolenou, jsou však díky portálu VicNezHotel.cz mnohem širší. Poradí například s výběrem aktivit v okolí hotelů do vzdálenosti zhruba padesáti kilometrů.

Databáze zahrnuje populární turistické cíle jako zámky (Bečov nad Teplou se vzácným relikviářem svatého Maura), hrady (vodní pevnost Švihov a pochopitelně také divy přírody (nejvyšší český vodopád Pančavský). Na své si ovšem přijdou i milovníci techniky (větrný mlýn v Jalubí), zábavy a oddechu (Baťův kanál) či naopak míst téměř neznámých a o to více kouzelných (rozhledna na kopci Babylon).

Nezapomenutelné zážitky lze načerpat i v hotelu. VicNezHotel.cz proto přehledně mapuje akce pořádané přímo jednotlivými ubytovateli. Stručný a jasný kalendář zachycuje všechny události v nejbližší době. Věřili byste, že například v zámeckém hotelu Dobříš vystoupila v rámci Hudebního festivalu Antonína Dvořáka klavíristka Jitka Čechová a že pohádkový víkend pro celou rodinu v šumavském hotelu Frymburk obohatí vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda?

V řadě akcí a her, které VicNezHotel.cz pořádá, lze snadno získat zajímavé a hodnotné ceny. Právě nyní probíhá soutěž o pobytový voucher do luxusního čtyřhvězdičkového hotelu Hejtmanský Dvůr ve Slaném v hodnotě 2 000 Kč.

Jednoduchý, lež výstižný závěr: kdo hledá kvalitní ubytování pro svou dovolenou, měl by začít na VicNezHotel.cz. Tady si určitě a bez rizika vybere.

Komerční sdělení

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Pohodové plánování společné dovolené

Pohodové plánování společné dovolené

Dovolená je pro většinu z nás příjemným trávením času. Největší starosti nám ale často dělá její efektivní naplánování. Spousta lidí se doslova děsí toho, že bude muset pobyt v některém z letovisek anebo jiných míst řešit. Pokud vyrážíte na dovolenou s rodinou anebo blízkými kamarády, pak plánování …

Termoska - váš věrný druh při (pod)zimních toulkách přírodou

Termoska - váš věrný druh při (pod)zimních toulkách přírodou

Psal se rok 1892, kdy skotský chemik a fyzik James Dewar vynalezl vůbec první termosku na světě. Šlo o skleněnou nádobu s dvojitými stěnami, mezi nimiž vytvořil vakuum, které zamezovalo přenosu tepla. Díky postříbřenému povrchu vnitřní části nádoby n


Fotky z dovolené si najdou místo ve fotoknize od HappyFoto

Fotky z dovolené si najdou místo ve fotoknize od HappyFoto

Uchovat si vzpomínky z krásné dovolené je pro většinu z nás velmi důležité. Optimální je, když si je spojíte s krásnými fotografiemi, které si právě při pobytu v nějaké krásné destinaci pořídíte. Fotografie si bezesporu zaslouží kompaktní a kvalitní podobu. Ideální budou v nové fotoknize od HappyFot…

Možnosti skvělých výletů na dovolené v Bulharsku

Možnosti skvělých výletů na dovolené v Bulharsku

Jestliže se chcete vydat na zajímavou dovolenou, která bude jednak nabízet skvělé přírodní krásy včetně mořského pobřeží a jednak také nebude nikterak předražená, je Bulharsko naprosto jednoznačně jasnou volbou. Dovolená Bulharsko je schopna nabídnout prakticky všechno, co je možné od dovolené u moř…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!