InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Nezbývají vám peníze na dovolenou? Investujte do bazénu a relaxujte po celý rok

Nezbývají vám peníze na dovolenou? Investujte do bazénu a relaxujte po celý rok

19. červen 2014

Rádi byste si pořádně odpočinuli na hezké dovolené u moře, nezbývá vám na ni však dostatek financí? Nebo se vám zdá zbytečné jezdit k moři pouze na pár dnů? Z levnější varianty cestování, tedy autem, obvykle přijíždíte unaveni z cesty a ještě máte pocit, že vynaložené peníze za to ani moc nestály. Šetřete tedy na bazén a stravte krásné léto koupáním v soukromí, kdykoli se vám zachce.

Reklama

Pořídíte-li si navíc zastřešení, vaše koupací sezóna se prodlouží na celý rok a vaše relaxace dostane úplně jiných rozměrů. Nebo si pořiďte alespoň některou z vířivek , která vám také dopřeje blahodárný odpočinek.

Bazény Albixon

Z jednotlivých typů bazénů si určitě vyberete ten, který bude splňovat požadavky na kvalitu i vaše finanční možnosti. V nabídce bazénového specialisty, společnosti Albixon a.s., naleznete zapuštěné bazény fóliové, laminátové, samonosné i nadzemní. Každý bazén má svá specifika a výhody. Samonosné bazény jsou charakterizovány vysokou životností, mechanickou odolností, pevností a stálobarevností.

Laminátové bazény jsou omezeny šířkou, ale i ty jsou vysoce odolné. Nejméně nákladné jsou bazény fóliové, které se prodávají ve více typech. A pro malé zahrady jsou ideální bazény nadzemní, které se snadno a rychle instalují.

Zastřešení bazénů

Pro zajištění většího komfortu koupání a snazší údržby vašeho bazénu je doporučeno si pořídit jeho zastřešení. Zamezíte jím neustálému znečišťování vody, úniku tepla z vody a nebudete se bát, že do bazénu spadne vaše ratolest nebo domácí mazlíček. Vodu udržíte čistou i po dešti.

Zastřešení je vhodné pro všechny druhy bazénů a firma Albixon občas pořádá speciální akce, kdy při nákupu bazénu získáte zastřešení s 50% slevou, což je nabídka více než lákavá. Pročtěte si tedy informace ohledně bazénů na internetových stránkách www.albixon.cz/bazeny/ a inspirujte se širokou nabídkou. Nemusíte jezdit na drahé dovolené a neustále se těšit na koupání v dalším roce. S bazénem máte svobodu volby a koupat se můžete kdykoli se na to budete cítit.

Komerční sdělení

-kac-


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Peníze, ceny, nákupy na Djerbě

Peníze, ceny, nákupy na Djerbě

Tunisko se za poslední léta stalo velmi vyhledávanou a často navštěvovanou zemí, o čemž pochopitelně svědčí i spousty turistů, kteří sem každým rokem míří. Divit se tomuto faktu vůbec nemusíme, protože Tunisko určitě má co nabídnout. My se budeme v následujícím článku soustředit na Djerbu, jež má ji…

Na dovolenou jedině s cestovním pojištěním

Na dovolenou jedině s cestovním pojištěním

Čas dovolených se neúprosně blíží a spousta lidí si již dnes zařizuje všechny nezbytné náležitosti, které je před odjezdem potřeba vyřídit. Kromě samotné rezervace a zakoupení pobytu je důležité si také sjednat cestovní pojištění. Cestovní pojištění je velice výhodným produktem, který se nám může b…


Udělejte si krásnou dovolenou v Praze!

Udělejte si krásnou dovolenou v Praze!

Praha se v hodnocení nejkrásnějších měst Evropy umístila v loňském roce na krásném 5. místě. Měli bychom na ní tedy být právem hrdí! Skvělé umístění je důkazem, že má Praha rozhodně co nabídnout. Pokud uvažujete o dovolené, co takhle vyrazit právě se

Egypt je pro dovolenou bezpečnou zemí

Egypt je pro dovolenou bezpečnou zemí

Mezi velmi oblíbené last minute destinace, které si Češi v cestovních kancelářích kupují, patří Egypt. Přestože se v této africké zemi uskutečnili v posledních měsících určité politické změny, což mnoho lidí od zájezdů do Egypta mohlo odradit, z hlediska bezpečnosti se turisté nemusejí vůbec obávat.…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!