InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Nezbývají vám peníze na dovolenou? Investujte do bazénu a relaxujte po celý rok

Nezbývají vám peníze na dovolenou? Investujte do bazénu a relaxujte po celý rok

19. červen 2014

Rádi byste si pořádně odpočinuli na hezké dovolené u moře, nezbývá vám na ni však dostatek financí? Nebo se vám zdá zbytečné jezdit k moři pouze na pár dnů? Z levnější varianty cestování, tedy autem, obvykle přijíždíte unaveni z cesty a ještě máte pocit, že vynaložené peníze za to ani moc nestály. Šetřete tedy na bazén a stravte krásné léto koupáním v soukromí, kdykoli se vám zachce.

Pořídíte-li si navíc zastřešení, vaše koupací sezóna se prodlouží na celý rok a vaše relaxace dostane úplně jiných rozměrů. Nebo si pořiďte alespoň některou z vířivek , která vám také dopřeje blahodárný odpočinek.

Bazény Albixon

Z jednotlivých typů bazénů si určitě vyberete ten, který bude splňovat požadavky na kvalitu i vaše finanční možnosti. V nabídce bazénového specialisty, společnosti Albixon a.s., naleznete zapuštěné bazény fóliové, laminátové, samonosné i nadzemní. Každý bazén má svá specifika a výhody. Samonosné bazény jsou charakterizovány vysokou životností, mechanickou odolností, pevností a stálobarevností.

Laminátové bazény jsou omezeny šířkou, ale i ty jsou vysoce odolné. Nejméně nákladné jsou bazény fóliové, které se prodávají ve více typech. A pro malé zahrady jsou ideální bazény nadzemní, které se snadno a rychle instalují.

Zastřešení bazénů

Pro zajištění většího komfortu koupání a snazší údržby vašeho bazénu je doporučeno si pořídit jeho zastřešení. Zamezíte jím neustálému znečišťování vody, úniku tepla z vody a nebudete se bát, že do bazénu spadne vaše ratolest nebo domácí mazlíček. Vodu udržíte čistou i po dešti.

Zastřešení je vhodné pro všechny druhy bazénů a firma Albixon občas pořádá speciální akce, kdy při nákupu bazénu získáte zastřešení s 50% slevou, což je nabídka více než lákavá. Pročtěte si tedy informace ohledně bazénů na internetových stránkách www.albixon.cz/bazeny/ a inspirujte se širokou nabídkou. Nemusíte jezdit na drahé dovolené a neustále se těšit na koupání v dalším roce. S bazénem máte svobodu volby a koupat se můžete kdykoli se na to budete cítit.

Komerční sdělení

-kac-

Reklama


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Peníze, ceny, nákupy na Djerbě

Peníze, ceny, nákupy na Djerbě

Tunisko se za poslední léta stalo velmi vyhledávanou a často navštěvovanou zemí, o čemž pochopitelně svědčí i spousty turistů, kteří sem každým rokem míří. Divit se tomuto faktu vůbec nemusíme, protože Tunisko určitě má co nabídnout. My se budeme v následujícím článku soustředit na Djerbu, jež má ji…

Region Emilia Romagna vám učaruje

Region Emilia Romagna vám učaruje

Itálie je čarokrásnou historickou zemí, která má turistům jednoznačně co nabídnout. Pokud se chystáte do Itálie, měli byste si najít takové lokality, které vám budou z hlediska dostupnosti a také z pohledu historických i jiných lákadel vyhovovat. Zajímavou volbou je v tomto ohledu zejména kraj Emili…


Kársné Vánoce a příjemný rok 2014

Kársné Vánoce a příjemný rok 2014

Děkujeme vám za přízeň, kterou jste našemu webu projevili v minulém roce. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a maximum úspěchů nejen při cestování v roce 2014. Tým indovolena.cz

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Příjemné a pohodové prožití Vánoc, bohatou nadílku pod vánočním stromečkem a spoustu štěstí a cestovatelských úspěchů v nastávajícím roce přeje všem příznivcům tým indovolena.cz![Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!