InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Jak získat levné cestovní pojištění na zimní dovolenou?

Jak získat levné cestovní pojištění na zimní dovolenou?

19. listopad 2015

Blíží se zimní sezona a mnozí z vás jistě plánují vyrazit za hranice na hory. Abyste si mohli užívat zimních radovánek a dovolenou bez rizika, že vás případné zranění či onemocnění vyjde v cizině zbytečně draze, nesmíte zapomenout sjednat si kvalitní cestovní pojištění. Dnes vám přináším tip, jak si zajistit cestovní pojištění na hory rychle a výhodně.

Pro cestovní pojištění lze zvolit jakoukoliv pojišťovnu

Cestovní pojištění do zahraničí si můžete sjednat nejen u své stálé pojišťovny, u níž jste registrováni v České republice. Oslovit lze i jakoukoliv jinou společnost, která tento typ pojištění nabízí. V tuzemsku funguje poměrně slušné množství pojišťoven. Jejich cenové nabídky se mnohdy dosti výrazně liší.

Jak tedy získat levné pojištění? Ideální je, pokud využijete internet. Pak si totiž můžete sjednat nejlevnější cestovní pojištění online. Velkou výhodou je, že vůbec nemusíte chodit někam na pobočku, opravdu vše zařídíte přes internet. A to i klidně na poslední chvíli, třeba v den odjezdu. Pokud jste zapomněli, dá se pojištění vyřídit během pár minut online, už přitom můžete být klidně i na cestě do zahraničí.

Postup sjednání cestovního pojištění

Pro srovnání cestovního pojištění navštivte internetový portál Porovnej24.cz. Na něm si jednoduše zvolíte cílovou destinaci, do které směřujete. Poté ještě vyplníte údaje o osobách, které hodláte pojistit. Po odeslání formuláře se vám na monitoru během pár vteřin zobrazí dostupné nabídky, které jsou seřazeny postupně podle cen.

Mějte na paměti, že ne vždy se vyplatí to vůbec nejlevnější cestovní pojištění na hory. Je třeba si pohlídat, jaké mají jednotlivé nabídky parametry. Zejména fakt, do jaké výše jste pojištěni, případně zda obsahuje nějaký nadstandard, například v podobě pojištění rizikových sportů. Během zimní dovolené je určitě dobré se takto připojistit. Zvláště v okamžiku, kdy vyznáváte adrenalinové sporty, při kterých přeci jen hrozí vyšší riziko zranění.

Dokončení sjednání cestovního pojištění je velmi jednoduché. Poté, co si vyberete konkrétní produkt, stačí už jen zadat potřebné údaje k dokončení objednávky a vše zaplatit pomocí platební karty. Na emailovou adresu vám pak přijde smlouva potřebné dokumenty, které si na cestu raději vytiskněte.

-don-

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Jak získat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Jak získat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Pokud se chystáte na cestu do zahraničí, musí i pro vás být cestovní pojištění samozřejmostí. Jestliže byste nad ním mávli rukou, mohli byste na to tvrdě doplatit. Vyrazit bez cestovního pojištění do zahraničí byť třeba jen na několik málo dní může b

S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

S jak velkým předstihem je třeba sjednat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění prošlo v posledních letech několika reformami. Pravidla, která platila před několika lety, jsou dnes jen mýty, které straší mnoho uživatelů. Zapomeňte na ně a využijte možnosti moderního pojišťovnictví.


Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Proč je dobré před dovolenou uzavřít cestovní pojištění

Hodláte-li se v nejbližší době vydat na cesty do zahraničí či třeba jen na dovolenou v rámci české republiky, v žádném případě si nezapomeňte sjednat pojištění na cesty. Jen díky němu máte jistotu, že nebudete muset krýt ze svých peněz všechny výdaje, které bude potřeba uhradit v případě, že se Vám …

Cestovní pojištění online jako jasná volba

Cestovní pojištění online jako jasná volba

Cestování do zahraničí se v posledních letech stalo pro mnoho lidí prakticky každoroční realitou. Mnohdy často jezdíme do zahraničí i častěji. Málo z nás si ovšem uvědomuje tu skutečnost, že při jakékoli cestě mimo území České republiky určitě není na škodu se připojistit. Cestovní pojištění je jasn…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

FP4dPmqtg6

sobota, 14. květen 2016
09:21


posted by: FP4dPmqtg6 (vbr2lxwi(a)outlook.com) [Odpovědět]