InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál




verze pro tisk
Stravovací návyky Egypťanů

Stravovací návyky Egypťanů

25. červen 2014

Vyrazit do Egypta je určitě velmi příjemné a není problém vydat se do této země fakticky kdykoli. Pokud vyrazíte na vlastní pěst, anebo se budete chtít stravovat přímo v některé z domácností, bude vhodné znát základní stravovací návyky Egypťanů. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Reklama

Snídaně

Co se týká samotné snídaně Egypťanů, tak ta je poměrně střídmá. Většinou postačí pouze pečivo se sýrem anebo se šunkou či míchanými vejci.

Oběd

Oběd je v Egyptě servírován v restauracích od jedné do páté hodiny odpolední. Většinou ale místní usedají k obědu okolo třetí hodiny odpolední.

Svačina

Okolo šesté hodiny odpolední se podává v Egyptě pozdní snídaně. Koloniální historie je v Egyptě poměrně znatelná a takové čaje nejsou výjimkou.

Večeře

Pro našince je v Egyptě poměrně nepochopitelně především pozdní večeře. Ta se podává často po osmé hodině večerní, a to v kalorickém hávu. Nejčastěji se jedná o maso a poměrně kalorické pokrmy. Vše se pochopitelně podává naráz.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Z pohledu ubytování Chorvatsko nabízí hned několik možností

Z pohledu ubytování Chorvatsko nabízí hned několik možností

Jednou z hlavních turisticky lákavých zemí je i v roce 2011 Chorvatsko. Je to právě Chorvatsko, které nabízí skvělé možnosti jak z hlediska aktivit u mořských břehů, tak i z pohledu krásných procházek jak ve vnitrozemí, tak i právě v přímořských oblastech. Chorvatsko je výhodné také díky tomu, že do…

V roce 2010 Chorvatsko nabízí velmi různorodé ubytování?

V roce 2010 Chorvatsko nabízí velmi různorodé ubytování?

Stejně jako i v minulosti, v roce 2010 Chorvatsko nabízí velmi pestré možnosti ubytování. Na své si přijdou jak nároční klienti, kteří chtějí strávit svou dovolenou v luxusu, tak i lidé, jež chtějí ušetřit nějaký ten peníz a zároveň se ubytovat v kvalitních prostorách. Na své si jednoduše přijdou vš…



[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

9a6Ggdds

čtvrtek, 24. červenec 2014
14:21

Obe1ve1m se, že zrovna koremnčned banka či Robbie William jsou spedše dokladem „kvalit“ některfdch zaměstnanců Seznamu… A – co z toho poznat? No nic, co by? Takhle prostě vypade1 ČR, dokonalou uke1zkou je hned na zače1tku odstavec Seddla ČR.KLcdČOVc1 SLOVA: Je statisticky doke1ze1no, že slunce vyjde každe9 re1no. :-)


posted by: 9a6Ggdds (rs1ats97dy(a)outlook.com) [Odpovědět]