InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Pět nejoblíbenějších hraček pro holčičky na dovolenou

Pět nejoblíbenějších hraček pro holčičky na dovolenou

27. říjen 2014

Všechny děti mají rády hry a rády si hrají. Hry kluků a holčiček se však výrazně liší. Co teď frčí v holčičím světě?

Reklama

Lego Friends pro malé stavitelky

Mezi top pět dívčích hraček určitě patří stavebnice Lego Friends. Tato ryze dívčí stavebnice je vhodná pro dívky od pěti do dvanácti let. A že to není jen tak obyčejná stavebnice! Lego Friends stavebnice totiž v sobě ukrývá příběh. Všechny své malé majitelky tak vtáhne do víru velkoměsta Heartlake city, kde se potkají s pěticí nerozlučných kamarádek a zažijí tam spoustu legrace. Děvčata Andrea, Olivia, Ema, Stefanie a Mia jsou každá jiná, přesto bez sebe nedají ani ránu. Staneš se šestou kamarádkou z města Lego Heartlake City?

Panenka Barbie jako nestárnoucí klasika

Mezi další hračky, které nesmí chybět v dívčích pokojíčcích jsou zajisté také panenky Barbie. Všichni je určitě dobře známe, vždyť jsme si s nimi hráli i my a teď je s oblibou kupujeme svým dcerám. A proč jsou vlastně tak oblíbené? Na to je jednoduchá odpověď. Svou krásou a štíhlou postavou představují nadčasový ideál krásy. Každá chce být jako panenka Barbie.

Příšerky ze střední školy

Jakousi novodobou alternativou panenek Barbie jsou panenky Monster High. Svou dokonalou postavou a nekonečně dlouhými nohy jim mohou bezpečně konkurovat, přesto se od Barbie podstatně liší. Jsou to totiž dcery obávaných příšer a strašidelných stvoření a navštěvují střední školu Monster High. Studium na střední škole bývá už samo o sobě dosti divoké a náročné a co teprve, když do školních lavic usedne například Abbey Bominable,dcera sněžného muže, Laguna Blue, dcera mořské příšery nebo upíří dcera Dracolaura. Zažijte spolu s Monster High starosti i radosti studentského života na střední škole pro příšerky.

Gumička ke gumičce...

Fenomén gumičkování ovládl celý svět. Během velice krátké doby tento nápad obletěl zeměkouli a z regálů hračkáren mizely gumičky rychlostí světa. Ačkoli to není typicky dívčí hračka, náramky s oblibou pletou i chlapci, dovolujeme si je zařadit mezi top 5 dívčích hraček. Vždyť zdobení odjakživa patří k ženským záležitostem.

Miniaturní zvířátka pro malé sběratelky

Velké oblibě se těší i miniaturní zvířátka Littlest PetShop, proto jsme je také zařadili do pětice nejoblíbenějších hraček pro holčičky. A kdo vlastně Littlest PetShop jsou? Littlest PetShop jsou sbírkové sady miniaturních zvířátek různých podob. Pejsci, kočičky, motýlci, papoušci, prostě všechno na co si jen vzpomenete, to vše vyvedené v krásných pestrých barvách. Zvláštní řadu Littlest PetShop tvoří plyšová nebo chodící zvířátka, která jsou velice vyhledávána.

Má už Vaše holčička některou z těchto hraček?


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Kdy vyrazit na dovolenou na Maledivy

Kdy vyrazit na dovolenou na Maledivy

Maledivy patří mezi nejoblíbenější luxusní destinace, které stojí zato navštívit. Spousta lidí si ještě před samotným nákupem pobytu ověřuje, jaké vlastně panuje na Maledivách počasí. Určitě stojí zato vědět, kdy je na tyto ostrovy ideální vyrazit.

Na dovolenou do Číny vyrazte v zimě

Na dovolenou do Číny vyrazte v zimě

Chcete-li zažít pozoruhodnou dovolenou plnou krásných tradičních i méně tradičních míst, vyberte si Čínu. Jedná se sice o vcelku vzdálenou zemi, nicméně letadlem se sem dostanete za pouhých 11 hodin. Pokud se momentálně rozhodujete pro cestu do této asijské země, určitě byste měli vědět, kdy je nejl…


Udělejte si krásnou dovolenou v Praze!

Udělejte si krásnou dovolenou v Praze!

Praha se v hodnocení nejkrásnějších měst Evropy umístila v loňském roce na krásném 5. místě. Měli bychom na ní tedy být právem hrdí! Skvělé umístění je důkazem, že má Praha rozhodně co nabídnout. Pokud uvažujete o dovolené, co takhle vyrazit právě se

Naše tipy na dovolenou ve Středomoří

Naše tipy na dovolenou ve Středomoří

Léto už začalo a většina z nás si již vybrala a rezervovala pobyty v různých lokalitách. Pokud se i vy chystáte někam za mořem do oblasti Středozemního moře a nevíte, kterou destinaci si vybrat, můžete se inspirovat u nás. Nabízíme vám tři typy na skvělé pobyty v opravdu zajímavých oblastech, které …[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!