InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Skvělé zájezdy do Rakouska

Skvělé zájezdy do Rakouska

29. červenec 2014

Rakousko představuje zemi, která má rozhodně nejen díky přítomnosti Alp co nabídnout. Pokud se chcete do Rakouska vydat, pak stojí zato znát některé tipy na výlety již předem. Díky tomu pak budete alespoň trochu vědět, do čeho vlastně jdete a co vám dovolená v této krásné zemi dokáže poskytnout. Podívejme se tedy na některé možnosti zájezdů do Rakouska. Naše dva tipy na výlety do této země vás třeba naladí k její návštěvě.

Reklama

Ferraty na Hoher Dachstein

Když se podíváme na to, jaké zájezdy Rakousko nabízí, pak zjistíme, že vynikající jsou především ferraty do vysoko položených alpských oblastí. Vynikající volbou je především Hoher Dachstein, který je obklopený dalšími vysokohorskými ledovci. Výbornou volbou je trasa vedoucí z Ramsau na chatu Guttenberghaus, která je položená v úctyhodné nadmořské výšce 2 147 metrů. Po strávení krátké doby na oběd anebo po nocování na této chatě se dá vyrazit na vrchol Eselstein v nadmořské výšce 2 553 metrů nad mořem. Budete-li se chtít dostat ještě výše, pak je ideální Grossen Koppenkarstein s nadmořskou výškou 2 865 metrů.

Zell am See

Oblast Zel lam See patří mezi nejoblíbenější lokality v Rakousku. Míří sem mnohé zajímavé zájezdy. Odměnou každému návštěvníkovi této oblasti není jen samotné lesknoucí se jezero v sytě zelené zalesněné krajině. Uvidíte tady krásný skalnatý Hochkönig a také další ledovce Vysokých Taur. Zapomenout přitom nelze ani na možnosti návštěvy termálních lázní v Bad Hafgasteinu anebo další procházky okolím. Ideálním prostředníkem je na poznávací zájezdy CK Kudrna , která vám poskytne veškerý servis. Poskytuje mimo jiné i skvělé zájezdy Černá Hora a poznávací výlety do mnohých dalších zemí. Vybrat si budete moci takový zájezd, který vám bude z hlediska konkrétní cílové destinace nejlépe vyhovovat. Samozřejmostí jsou i různé poznávací zájezdy na kolech.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Naše tipy na zájezdy s CK Metal

Naše tipy na zájezdy s CK Metal

Pomalu se blíží zima a určitě stojí za to popřemýšlet o tom, kam vyrazit. Vybírat si samozřejmě můžete dovolenou dle vlastní libosti svépomocí, anebo u cestovních kanceláří. Výbornou volbou je CK Metal

Užijte si levné zájezdy do vyhlášených destinací!

Užijte si levné zájezdy do vyhlášených destinací!

Najít si opravdu krásnou a levnou dovolenou touží prakticky každý z nás. U tuzemských cestovních kanceláři se sice dá poměrně úspěšně ušetřit, zejména pak při last minute pobytech, nicméně cen, které nabízejí německé cestovní kanceláře, dosáhnou ty tuzemské jen velmi těžko. Zájezdy německých CK jsou…


Zájezdy, kde si každý přijde na své

e velmi těžké vyhovět vždy každému, zejména mají-li lidé odlišné představy o tom, jak trávit svou dovolenou. Pomoc však zdaleka není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Stačí vybrat zájezd, kde si všichni přijdou na své, i destinaci, která poskytne odpočinek, dobrodružství i zábavu.

Jak vybírat last minute zájezdy?

Jak vybírat last minute zájezdy?

Vybrat opravdu velmi kvalitní dovolenou vůbec není jednoduché a je nutné říct, že mnozí lidé často vyberou pobyt, který není z hlediska poměru mezi cenou a kvalitou opravdu zajímavý. I tak mohou být se svou dovolenou spokojeni, nicméně peníze tímto způsobem určitě neušetří, naopak dojde k tomu, že p…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

mL85OCGxX

neděle, 6. září 2015
16:28

Ze1ležed na tom, jakfd druh pojištěned odpovědnosti hlede1te. Pokud chcete pojištěned voidzla, Geico a StateFarm jsou obecně velmi levne9, ale to vše ze1vised na vašem autě a jedzdy historie. Pokud chcete business odpovědnost, podedvejte se na TechInsurance nebo Celoste1tned pro nejlepšed padnuted.Pokud jste umělec, můžete zkusit povinne9 ručened program levnfd a jednoduchfd umělec pojištěned odpovědnosti, začedne1 od 265 dolarů ročně, nebo od $ 39 za show.Take9 tam jsou společnosti, ktere9 prode1ve1 produkt a obecne9 odpovědnosti za škodu pro podniky a jednotlivce.


posted by: mL85OCGxX (atyjj37c997(a)outlook.com) [Odpovědět]