InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Okružní plavby po moři lákají!

Okružní plavby po moři lákají!

11. září 2010

Jestliže člověk touží po moderní dovolené, tak jednou z velmi poutavých variant jsou okružní plavby. V současné době jsou okružní plavby již považovány za jakýsi standardní typ dovolené, nicméně i tak jde o nevšední zážitek, který se vyznačuje zejména tím, že člověk určitě nebude celou dovolenou zavřený na jednom jediném místě! Může tak poznat několik krásných lokalit, které by jinak při klasické dovolené navštívit nemohl! Po vodní ploše se na zájezdní lodi turisté plaví z jedné lokality do druhé a vidí krásy jak na samotném moři, tak i na souši!

Reklama

Kam na okružní plavby?

Jak již samotný název napovídá, okružní plavby začínají v jednom bodě a ve stejné lokalitě také končí. Většinou jde o některé z letovisek, které disponuje velkým přístavem. Plavby tohoto typu se nejčastěji konají na mořské hladině. Skutečnost je ovšem i taková, že mnohé z těchto plaveb jsou provozovány na sladkovodních plochách. jde však o trasy mnohem kratšího charakteru!

Délka a účel plaveb

Okružní plavby mohou mít různou délku, Záleží pochopitelně hlavně na zájemcích, jakou délku budou ochotni zvolit! Hodně známé jsou plavby, které trvají delší dobu. Interval na mořské hladině může trvat klidně i půl roku. Z dlouhodobých plaveb je netypičtější zejména cesta kolem světa. Z kratších plaveb je nutno jmenovat plavby na různých jezerech a velkých vodních nádržích, Většinou se jedná o časově velmi nenáročné plavby! Kratší okružní plavby se občas konají s cílem navštívit velká světová města!

Luxus, o jakém se mnohým jen zdá!

Velká většina okružních plaveb je schopna zajistit velmi luxusní podmínky. Výletní lodě objednané na last minute mohou tento luxus klidně poskytovat i za menší ceny! Ze služeb jmenujme pochopitelně přítomnost skvělých restaurací a barů, jež jsou zásobeny různými skvělými nápoji. V nabídce mnohých výletních lodí jsou také rozličné wellness služby! Na mysli máme hlavně různé typy masáží a možnosti využití sladkovodních bazénů a vířivek. Z dalších možností je třeba zmínit také kasino, které se nachází na většině takovýchto výletních lodí. Pro intelektuálně zaměřené turisty jsou na lodích zařízeny knihovny a místnosti s příjmem připojení wi-fi.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Vyrazte v zimě užívat si k moři do Tuniska

Vyrazte v zimě užívat si k moři do Tuniska

Zimní dovolenou si spousta lidí představuje zejména na zasněžených svazích Alp či jiných hor. Mnozí z nás ale vyznávají spíše příjemné teplo v kombinaci s mořskými břehy a luxusními hotely. Jednu z velmi atraktivních destinací představuje Tunisko. Právě tady se totiž nachází krásné pláže omývané azu…

Dovolená u moře, mimo moře a v moři na Kubě!

Dovolená u moře, mimo moře a v moři na Kubě!

Když se řekne Kuba, tak se mnohým lidem vybaví komunistický režim a všechno, co je sním spojeno. V neposlední řadě ovšem také vyvstane v mysli klasický kubánský doutník a tradiční kubánský rum. Kuba je ovšem státem, který nabízí krásné mořské pobřeží a v neposlední řadě taktéž neskutečně bohatý podm…


Maďarské termální lázně lákají kvalitou i tradicí!

Maďarské termální lázně lákají kvalitou i tradicí!

Když se řekne sousloví termální lázně, tak se většině lidí vybaví naprosto pohodově strávený čas v některém z lázeňských měst jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Doslova pojmem mezi lázeňskými zeměmi je určitě Maďarsko. Tato země nabídne obrovské množství lázeňských lokalit, které nabídnou velké množ…

Malé Karpaty lákají zejména na Vysokou

Malé Karpaty lákají zejména na Vysokou

Jestliže máte rádi příjemné trekové výlety v tuzemsku anebo třeba u našich východních sousedů, tak rozhodně stojí zato vyrazit do Malých Karpat. Toto pohoří, které prakticky sousedí s Bratislavou, může nabídnout velké množství zajímavých cílů, které lze vyhledat. Určitě je možné mluvit o tom, že Mal…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

IFeCLiP7fc6

sobota, 8. říjen 2016
13:24

People Please!Stop all the Negative Nelly stuff. I believe that Governor S is correct and that as he put it2#o230;..&21;danger8us felons, gang members, violent parolees, second and third strikers, and even people previously serving time in state prison for murder” will fully comply and follow the exact letter of the law by only buying properly registered ammo. So, this bill will have the desired effect of shutting down criminals while only minimally impacting law abiding gun owners.Yeah Right!Outlaw guns and only outlaws will have them.


posted by: IFeCLiP7fc6 (xnyelspj(a)outlook.com) [Odpovědět]

eTiMTtyLk

čtvrtek, 24. červenec 2014
01:30

I was just seeking this info for some time. After 6 hours of ctnionuous Googleing, at last I got it in your site. I wonder what is the lack of Google strategy that do not rank this kind of informative websites in top of the list. Normally the top sites are full of garbage.


posted by: eTiMTtyLk (8ea0nunzhi(a)outlook.com) [Odpovědět]