InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Levné poznávací zájezdy po celé Evropě

Levné poznávací zájezdy po celé Evropě

25. březen 2011

Mladí lidé si většinou představují dovolenou jinak než jejich rodiče. Žádné polehávání u moře a pouhé cachtání se ve vodě. Aktivní dovolená plná turistiky a poznávání cizích zemí je mnohem lákavější.

Pokud se rozhodujete, kam letos vyrazit na dovolenou, pak stojí za to navštívit internetové stránky cestovní kanceláře Mundo.cz.

Cestovní kancelář Mundo.cz

Tato cestovní kancelář vznikla před lety jako sdružení mladých lidí, kteří rádi cestují. Během doby pak svoje cesty do zahraničí začaly dělat i pro širší okruh lidí. Dnes se s touto společností můžete vypravit na různé poznávací zájezdy do mnoha atraktivních destinací, a to za velmi pěkné ceny.

CK Mundo pořádá kromě klasických poznávacích zájezdů také cyklozájezdy.

Pravé poznávací zájezdy

Všechny poznávací zájezdy mají jedno společné. Rozhodně u této cestovní kanceláře nečekejte, že budete celý den pendlovat mezi zajímavými památkami a přírodními úkazy autobusem. Poznávací zájezdy u některých společností jsou právě o tom, že prosedíte polovinu dovolené v autobusech. Zde Vás však čeká opravdová turistika, každý den jsou v plánu výlety do hor apod.

Island, Rumunsko či Ukrajina

A na jaké poznávací zájezdy se můžete těšit pro letošní léto? V nabídce jsou například zájezdy Island , dále pak s cestovní kanceláří Mundo.cz můžete navštívit méně turisticky tradiční země, jako jsou třeba Rumunsko, Ukrajina či skandinávské země.

Aktivní dovolená se společností Mundo.cz Vás rozhodně naplní a přinese Vám mnoho krásných zážitků. Určitě zde také poznáte nové přátele, neboť při každém pobytu se tvoří výborná parta.

Prožijte letos trochu jinou dovolenou, než na kterou jste byli doposud zvyklí. Poznávací zájezdy a cyklozájezdy s cestovní kanceláří Mundo.cz lze objednávat již nyní.

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Čtěte také...

Kvalitní poznávací zájezdy do Španělska

Kvalitní poznávací zájezdy do Španělska

Objevovat krásy cizích zemí je neskutečně příjemné a mnozí lidé si jsou tohoto faktu jednoznačně vědomi. Zejména Španělsko a některé další evropské země patří mezi státy s bohatou historií nabízející velké množství pamětihodností a zajímavostí. Vyrazit sem mohou turisté na vlastní pěst, anebo s cest…

Poznávací zájezdy do Toskánska

Poznávací zájezdy do Toskánska

Oblast Toskánska, která tvoří prakticky jednu velkou oblast, se nachází ve střední Itálii a rozloha Toskánska činí 22 999 km2. Toskánsko obývá zhruba 3,5 milionu obyvatel a je rozčleněno na 10 provincií. Hlavní město Toskánska Florencie již sama o soOblast Toskánska, která tvoří prakticky jednu velk…


V současné době nabízí Izrael poznávací zájezdy do mnoha velmi zajímavých lokalit!

V současné době nabízí Izrael poznávací zájezdy do mnoha velmi zajímavých lokalit!

Izrael je bezesporu doslova magickou zemí, která v sobě kombinuje spoustu krásných historických lokalit a také pochopitelně i mnoho památek spojených s křesťanstvím. Poznávací zájezdy lákají zejména na nejznámější památky, mezi které patří třeba velmi slavná Zeď nářků. Zapomenout nelze ovšem ani na …

Zmohla krize Řecko tak, že poznávací zájezdy nejsou touto dobou ideální?

Zmohla krize Řecko tak, že poznávací zájezdy nejsou touto dobou ideální?

V posledních několika týdnech média neustále informují o tom, jak postihla Řecko finanční krize a jak se situace ohledně bezpečnosti turistů zhoršila. Jak tomu tedy vlastně ve skutečnosti je a jakým způsobem krize Řecko opravdu ovlivňuje? Co se týká bezpečnosti, tak problém se nachází hlavně v Aténá…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!