InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Aktivní dovolená po celém světě může učarovat každého!

Aktivní dovolená po celém světě může učarovat každého!

4. duben 2012

Jestliže patříte mezi ty, kteří rozhodně nechtějí na své dovolené pouze ležet na pláži chytat bronz, tak určitě můžete volit skvělou aktivní dovolenou outdoorového charakteru. V současné době již není určitě problém sehnat přímo dovolenou na míru podle přání konkrétních lidí. Pokud se necítíte ve sjednávání takovéhoto pobytu zrovna silní, tak nemusíte zoufat a můžete klidně využít specializované společnosti, která umí takovéto pobyty nabídnout. Cestovní kancelář Kudrna určitě mezi takové společnosti patří a již samotné internetové stránky této společnosti jasně poukazují na to, že aktivní dovolená je bez problémů realizovatelná prakticky kdekoli ve světě. Podívejme se tedy alespoň na zlomek nabídky této společnosti, která je opravdu pestrá.

Reklama

Zážitkové akce

Skvělou možnost aktivní dovolené představují zejména některé činnosti adrenalinového charakteru. Společnost Kudrna nabízí například snowkiting, který si v poslední době oblíbilo hodně lidí. Kurzy mohou absolvovat i úplní začátečníci, kteří chtějí trávit chvilky ve vzduchu zavěšeni na kitu. Velmi zajímavé jsou také mimo jiné via ferraty v Rakousku. Jde o velmi dlouhé túry ve vysokohorských oblastech. Na ferraty je nutné se velmi dobře připravit, což pochopitelně společnost Kudrna může prostřednictvím kurzu nabídnout. Zapomenout bychom neměli ani na outdoorové zájezdy zaměřené na klasickou turistiku a také třeba na lety balonem.

MTB zájezdy jako skvělá volba

Když třeba právě vy milujete jízdu na horském kole krásnou krajinou, tak rozhodně není problém využít právě MTB zájezdů pořádaných cestovní kanceláří Kudrna. Zájemci si mohou zvolit prakticky jakékoli lokality dle samotné náročnosti. Hodně hezké je zejména Rakousko na kole. Vybírat si mohou zájemci o takovéto zájezdy třeba také z různých povrchů, které v daných trasách převažují. Jít může jak třeba o šotolinu, tak i o některé kamenité přejezdy a další typy povrchů. Součástí výletů je logicky také přeprava kol a ubytování mnoha typů.

Je libo spíše poznávací zájezdy?

Hodně zajímavé mohou být určitě také poznávací turistické zájezdy do některých tuzemských i cizích lokalit, které třeba nejsou až tolik známé. Například poznávací zájezdy do Rumunska mohou být z hlediska samotného poznávání hodně poutavé. Krásné může být třeba babí léto v Banátu anebo některé jiné rumunské lokality. Z tuzemských zájezdů bychom měli jmenovat třeba zájezd po keltských nalezištích, která se nachází na Moravě.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...

Levné letenky pro cestování po celém světě

Levné letenky pro cestování po celém světě

Plánujete cestu letadlem a nevíte, jestli na to budete mít dostatek financí? Potom se podívejte na vynikající webové stránky „Letuška“, které se přímo tímto problémem zabývají.

Středisko AltaValtelina pro každého!

Středisko AltaValtelina pro každého!

Zimní radovánky v Itálii určitě nejsou od věci a není problém si najít přímo lokalitu, která vám bude vyhovovat přímo tak, jak budete potřebovat. Hodně zajímavou lokalitou je určitě velký lyžařský komplex Alta Valtelina, který se nachází poblíž italských hranic se Švýcarskem. Toto lyžařské centrum s…


Nádherné Galapágy nadchnou každého

Nádherné Galapágy nadchnou každého

Kdo hledá opravdový přírodní ráj na zemi, může navštívit překrásné souostroví Galapágy. Islas Galápagos, jak zní španělský název tohoto souostroví, patří jihoamerické zemi Ekvádoru. Tvoří jej 19 sopečných ostrovů ležících ve východním cípu Tichého oceánu. Vzdálenost Galapág os Ekvádoru činí přibližn…

I Chorvatsko může být tajemně magické. Zkuste přírodní tobogan.

I Chorvatsko může být tajemně magické. Zkuste přírodní tobogan.

Jako každý rok, i letos se chystají statisíce Čechů na dovolenou do Chorvatska. Možná mezi nimi budete i vy. Davy turistů pravidelně míří na známá a prověřená místa, tím se ale často připravují o kouzlo nepoznaného. Chorvatsko nabízí desítky masové veřejnosti neznámých míst, které vaši dovolenou las…[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!