InDovolená.cz - Průvodce na dovolenou

Kam na cesty a na dovolenou?


RSS kanál
verze pro tisk
Last minute Turecko all inclusive v hotelu Ali Bey Club Manavgat *****

Last minute Turecko all inclusive v hotelu Ali Bey Club Manavgat *****

26. srpen 2010

Když se řekne Turecko last minute, tak se mnohým vybaví hlavně krásná země protkaná exotikou, za kterou není třeba jezdit nikterak daleko! Je to právě Turecko, které nabízí překrásné destinace obklopené krásným čistým mořem a lesknoucím se zlatavým pískem! Vybrat si lze hned z několika různých hotelových komplexů, které jsou rozesety prakticky po celé této zemi. Velmi zajímavým hotelem je pětihvězdičkový komplex Ali Bey Club Manavgat nacházející se přibližně 75 kilometrů od letiště v turistickém centru Antalya.

Reklama

Základní vybavení tohoto hotelu

Hotelový komplex Ali Bey Club Manavgat je plně vybaven! Svědčí o tom hlavně velká restaurace a také restaurace plážová. Z dalších hotelových lákadel je třeba jmenovat 7 barů a konferenční místnost! K dispozici je také obchodní centrum a dva venkovní bazény včetně dalších dvou bazénů pro děti. Ze sportovních aktivit lze v tomto hotelu provozovat třeba klasický či stolní tenis. Není problém si také zajít na basketbalové hřiště anebo se věnovat step aerobiku, fitness či vodní gymnastice. Nedaleko tohoto hotelu je situován také skvěle vybavený aqvapark.

Ubytování v tomto hotelu

Standardním typem ubytování jsou již ve většině kvalitních hotelů 2 lůžkový pokoj. Právě tyto typy pokojů jsou i v tomto hotelu. Disponují také možností přistýlky. V pokoji se nachází také televize se satelitním příjmem a telefon. Velmi důležitá je také individuální klimatizace. Využít mohou hosté také minibar s velkou zásobou nealkoholických nápojů. Samozřejmostí pokojů jsou pochopitelně sociální zařízení a k dispozici budou mít ubytovaní hosté také vysoušeč vlasů a výhled z balkónu.

All inclusive pro rodiče i pro děti…

Součástí all inclusive menu je pochopitelně kompletní gastronomický servis po celou dobu pobytu! Konzumovat mohou hosté také alkoholické a nealkoholické nápoje v prakticky neomezeném množství. Dát si mohou ubytovaní hosté také zmrzlinu anebo využít například turecké lázně hotelových bazénů. Součástí hotelu je také dětský ráj včetně mnoha skluzavek a dětských hřišť. Využít mohou hosté také několika animačních programů.


Hodnocení


Přidej na Seznam

Čtěte také...


[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!